View Single Post
  #53 (permalink)  
Vechi 09 sep 2011, 16:41:39
mihaella's Avatar
mihaella mihaella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Malu, Romania
Vârsta: 36
Dieta: personalizata
Date: 178cm, 107kg
Mesaje: 476
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gelozia in relatie

Citat:
Anterior postat de Sand Vezi mesajul
Buna,

Intrebarea mea este: de ce te mai folosesti de el pentru anumite momente si atat? De ce nu-l lasi liber, maselor...nu stiu...umanitatii? Stii cum se zice, daca stai cu mirosul de balega in casa, zi de zi, luna de luna, an dupa an...ajunge la un moment dat sa nu-l mai simti deloc. Si dupa aia chiar ajungi sa te atasezi de el....de miros. Si ajungi chiar sa te obisnuiesti cu el si sa-ti mai si placa mult de tot. Cand vine cineva la tine din afara si zice:"Vai da' aici traneste groaznic!" te uiti la el/ea cu gura cascata si nu intelegi ce vrea sa zica...Cum sa trazneasca....a ce...ba miroase absolut normal.

Ai grija de tine, rupe-te de individ si o sa atragi ce meriti! Eu zic ca meriti ceva mai bun.
eeee de ar fi asa usor cum zici,insa nu e.uite,a trecut o luna de zile aproape,am avut parte de liniste,oare s-a schimbat?nu stiu.cert e ca nu as vrea sa se schimbe,sa ramana asa cum a fost in luna asta
__________________


"Mancarea de dimineata este AUR,cea de la pranz ARGINT si cina PLUMB"
mihaella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2212 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1695 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 663 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat