View Single Post
  #5405 (permalink)  
Vechi 10 apr 2012, 17:24:02
aleka008's Avatar
aleka008 aleka008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 25 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 104.5kg
Mesaje: 480
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Pana de curand i le dadeam prin rotatie, acum i-am facut un loc de joaca, i-am intins pe jos o pilota gen cuvertura si i-am pus toate jucariile pe care nu le poate demonta acolo. Oricum nu e mare fan jucarii, ii plac cablurile pe care le roade cu mare placere, sticlele, oalele, orice numai jucariile nu.
A mea e genul care se joaca, momentan. Sunt copii care nu se joaca, stiu asta din experienta, nepoata mea are 8 ani si nu am vazut-o sa se joace serios.
Eu momentan citesc cartea Irinei Petrea dar nu e adresata copiilor asa de mici dar putem sa invatam cum sa nu devenim si sa luam masuri din timp.

Citat:
Anterior postat de dorutza Vezi mesajul

normal :d

fetele vroiam sa va intreb ceva.. voi le mai puneti caciulita dupa baitza sau noaptea?
eu inca ii mai pun lui david caciulita subtire in cap noaptea, indiferent daca facem baitza sau nu.. fac chestia asta pentru ca el cand suge transpira la capusor si ma tem sa nu raceasca..
Eu nu i-am pus niciodata caciula in casa. Nu am de ce daca sunt minim 20 grade. Ai incercat sa vezi daca transpira si fara caciula?
Răspuns cu citat