View Single Post
  #5473 (permalink)  
Vechi 11 ian 2013, 07:46:12
RaluR's Avatar
RaluR RaluR este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 28 feb 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac
Date: 168cm, 86.9kg
Mesaje: 258
Aprecieri acordate: 132
Am fost apreciat(a) de 224 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Neata, fetele!

Am uitat sa va spun ca de pe 3 ianuarie am fost total conforma. Nu am nici timp si niciodata nu mi-a fost la indemana sa-mi scriu meniurile, dar am mers la sigur, n-am incercat ce nu stiam daca e ok. Ca idee, am mancat dimineata fulgi de ovaz cu iaurt si fructe de padure decongelate sau omlete. La pranz si seara am mancat pui cu humus, pui cu fasole verde, supa de pui, ciorba de vacuta, salata de vinete, zacusca, salata de telina cu pui si maioneza, chestii de-astea in principiu.... Dimineata la trezire am mancat uneori fructe.
Sunt cam in pana de bani si am mancat si eu ce am avut. Voi diversifica imediat ce o sa pot.
Iar rezultatele nu au intarziat sa apara, n-am rabdare sa ma cantaresc doar duminica, dar o sa va scriu si o sa modific tickerul duminica, pana atunci o sa se confirme.
I LOVE MONTI!!!!
RaluR, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2153 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1636 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 862 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat