View Single Post
  #5496 (permalink)  
Vechi 16 aug 2012, 16:21:24
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 43
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XIV)

Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul
sa iti traiasca , sa creasca mare si sa fie sanatoasa
Amalia mea are 4 anisori jumate
felicitari pentru sport ...eu la capitolul asta sunt cea mai lenesa femeie de pe intreg mapamondul ...nu reusesc nicicum sa ma mai urnesc din loc ..am alergat intr-o seara si de atunci pauza..adevaru e ca nici nu am mai putut ca nu am avut cu cine lasa pitica
mno, siiitthhh ca io aici te intrec
daca as face si eu un pic de sport...as avea randament...da nu stiu cum sa ma organizez...imi vine sa-mi cumpar un steper sau ceva de genu..da n-as vrea sa-i vad ractia sotului la astfel de propunere
Mire...si eu dorm putin, oare de aia nu slabesc?....si...mie i...mi era frica de 80...am zis ca nu mai vreau 8 in fata nici in ruptul capului...si iata-ma la 80,3...sunt zile cand am 80,6...si vreau sa cred ca e doar o perioada proasta...si ca o sa treaca
lasa ca ne revenim noi...incepem imediat sa declaram pierderi saptamanal, ca pe vremuri
vitaminizarea mea merge bine...am papat niste postai ( cum zice Aly), verde cu salata de rosii...cred ca imi fac o cafea , iau masinuca si merg dupa copilasi la mama
pup
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!