View Single Post
  #5518 (permalink)  
Vechi 14 dec 2011, 20:47:16
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Dragul meu jurnal,
Ca sa recapitulez ziua de azi spun asa: mancat conform, sport, peste 2 litri de apa bauti si...ta ta ta taaaaa ta ta taaaaa: tranzitMotiv de bucurie

In alta ordine de idei: am o stare foarte buna, am mancat cum si cat trebuie, am facut sport, am luat taratele care se pare ca isi fac treaba.Am baut si ceaiul verde, superbun si gust intens, mult mai bun decat ala la pliculet. O sa mai iau Apa am baut peste doi litri pentru ca mi-e teama sa nu aiba taratele alt efect, sa ma constipe mai rau decat acum

Sunt la serviciu acum, beau o cafea si imi vad de treburi.Maine ajung acasa sii ntru in curatenie generala. Abia apoi ma odihnesc, cred Sa vedem ce program propune si sorela.Apropo de ea, nu m-a tentat cu nimic. A mancat o praji in fata mea, o praji de la parinti, cu ciocolata, gen prajitura casei de la Alka.Nu am simtit nimic!Aveam cana de 1 litru plina cu apa langamine in caz de ceva
Sa speram ca o sa am o noapte usoara

Se pare ca tare chinuit a fost colonul meu. Acum cred ca o sa scoata tot surplusul si tot ce nu trebuie sa fie acolo Slava Domnului, de cand astept asa ceva
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de happygirldiana; 14 dec 2011 at 20:50:21.