View Single Post
  #57 (permalink)  
Vechi 08 nov 2010, 11:52:05
maryo's Avatar
maryo maryo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 182cm, 94kg
Mesaje: 68
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: In cautarea fericirii - Jurnal Maryo

Daca tot am inceput sa vb simt nevoia sa-mi povestesc ultimele trairi, chiar daca nu am asculta nimeni, ma mai eliberez putin:
Vara asta am terminat o relatie frumaosa si de lunga durata de 3 ani exact in ziua cand am implinti 3 ani. Dupa o pauza de 2-3 luni am cunsocut o fata buna de pus la rana singura problema provenea dintr-o familie cu probleme financiare si nu numai. Aceasta a avut inainte o relatie dc ii pot zice asa de 4 ani cu un baiat din timisoara la care mai tinea si in prezent. Pe scurt si in concluzie astazi dimineata, cand implineam 2 luni, ne-am despartit la insistentele ei probabil unul din motve fiind si fostul (care era o javra si s-a purtat f urat cu ea). AM AJUNS SA CRED CA DACA ESTI BAIAT BU, TE PORTI FRUMOS, ESTI GRIJULIU, NU-TI BATI JOC DE PERS DE LANGA TINE NU AI DECAT DE PIERDUT. SOOO AM O STARE FOARTE TAMPITA, DESI NU AM GANDESC DEOCAMDATA LA CASATORIE, IMI DORESC O RELATIE DE LUNGA DURATA ALATURI DE O PERSOANA CU CARE SA FIU PE ACEEASI LUNGIME DE UNDA...DAR MAI EXISTA ASA CEVA? NU CREDCEL PUTIN NU PT MINE
Răspuns cu citat