View Single Post
  #579 (permalink)  
Vechi 31 mar 2012, 11:21:20
EveEve's Avatar
EveEve EveEve este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Neatza fetelor!!! Astazi -400

Nici nu va pot spune cat ma bucur de dieta asta, vad o pierdere constanta, si chiar e o placere sambata dmineata sa ma urc pe cantar.

AM fost joi, mi-au pus aparatul, insa mi-au pus prima oara partea de jos. Acolo nu am probleme de spatiu, dar nu calc bine cu dintii, maxilarul de jos e mai in spate, este aproape los de un deget intre ele. Si a zis ortodontistul ca mai bine incepem pe acolo, ca oricum alinierea de sus in 2-3 luni se face.

Dar.. Deci pietricelele de la apratul ce vi l-am aratat eu data trecuta, sunt mari pe langa astea ce le am eu!! Ale mele sunt super super mici, si la culoare, iti dai seama doar de aproape ca am brackets.. In rest, se vede numai sarma aia, bat-o vina:d. Oricum, desi eram foarte sigura ca o sa intru in depresie macar cateva zile dupa asta, nu s-a intamplat, din contra, parca am un super boost de energie.

Deci -400g :X:X:X!!!

Va pup, weekend nemaipomenit sa aveti:X!!!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!