View Single Post
  #5812 (permalink)  
Vechi 23 aug 2012, 17:49:22
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XIV)

Citat:
Anterior postat de m1rela Vezi mesajul
Buna, fetelor.Eu am decis sa ies de pe forum o perioada ... mai exact pana atunci cand revin serios la Rina.Este aiurea ca eu sa intru sa spun ca mananc numai prostii in perioada asta aglomerata prin care trec...si care nu au nici o legatura cu Rina sau cu vreo dieta,iar voi deja tineti serios Rina.In al 2-lea rand nu trec prin cea mai fericita perioada ...astazi de dimi am venit cu Mariuca mea la urgenta si a intrat imediat in operatie ...a fost aproape de o peritonita .Daca mai stateam un pic nu era deloc bine .Acum sunt langa ea...a adormit dupa un calmant...ptr. ca durerile sunt insuportabile.Toata noaptea nu am putut sa dorm...parca presimteam ceva .
Mult succes cu Rina,fetelor si abia astept sa ma alatur voua de la 17 septembrie .O sa intru din cand in cand sa va citesc .Pana atunci numai bine si sanatate va doresc.Pupici multi impartiti la toate rinistele
buna Mire,imi pare rau ca a trebuit sa treceti prin asta
multa sanatate Mariucai si tie multa putere
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante