View Single Post
  #5860 (permalink)  
Vechi 28 dec 2012, 09:35:39
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Ziua buna fete dragiLA MULTI ANI ,celor care poarta numele Stefan,si derivatele lui.FULGUSOR,LA MULTI ANI fratiorului Sa fie sanatos si fericit.
Pupici Manu . Cum a fost de sarbatori? A muncit sotul pe 25?
Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Buna dragelor Sper ca ati avut un Craciun Fericit alaturi de cei dragi
Eu am fost super ocupata
Luni am fost la munca de la 8 la 2. am ajuns acasa pe la 2 jumate, m-am apucat de facut snitele ca restul le-a facut mami.
Iar pe la 5 jumate m-a apucat pe mine sa fac prjitura
Mama si iubi erau gata imbaiati parfumati, eu coceam pe la bucatarie
Pana la urma am intrat si eu la baie si la 9 am fost la masa
dupa ce am papat au venit colindatorii. apoi inca o trupa. trebuia sa plecam mai deprate dar ne-am oprit la noi. Aveam casa plina
am fost 20 de persoane . Si nah...ca odata pe an e Craciunul , m-am apucat de am scos paharele cu picior asa ca am avut ce spala.
au plecat pe la 2 jumate. m-am apucat cu mami de strans si apoi am plecat noi de acasa prin vecini
am ajuns pe la 4 si direct somn. a 2a zi i-am invitat la pranz pe unii dintre ei. am fost 11persoane.
am facut pranzul in memoria lui bunii care in Ajun trebuia sa implineasca 64 de ani....
apoi seara am plecat la colindat si am ajuns spre dimineata acasa.
ieri ne-am relaxat toata ziua...nu am mai avut chef nici sa ma imbrac. am stat in pijamale toata ziua
azi mam si iubi muncesc, eu merg de la 3 la 7. noroc ca e program scurt
Va pup si sper ca ati avut niste zile magice

La multi ani sarbatoritilor de azi
Wow ai avut casa plina, dar las ca banuiesc ca a fost frumos.. Pup Andra. Sper ca esti bine(n-ai mai avut probleme cu sanatatea).
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna scumpele mele ,eu tot la fratior sunt cu mamii astept sa vina ingerasul de la munca sa ne duca acasa .am venit dimi de i-am adus prajiturica ,tort tiramisu si am stat cu el la povesti ,cumni meu nu a venit asa ca inca nu am cunoscut-o nici acum ,se lasa greu fratiorul meu zice ca-i este rusine sa de-a ochii cu noi unde stim ca este maritata...divort...,in schimb vorbesc cu ea la telefon zilnic cand este la fratior .
Va multumesc pentru urarile de Sfantul Stefan cu ocazia asta fac si eu urarea de La multi ani ! O seara frumoasa va doresc .

AH, deci n-ai cunoscut-o pe cumnatica
Sper ca azi te simti mai bine
Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul


no sunt prea bleaga sa fac asa ceva de fiecare data cand sunt in franta la munca tot timpul imi pun ceva banuti de o parte sa iau ceva pt mine si vin in ro ma uit colo ma uit dincooace si pana la urma nu iau nimik in fiecare an fac asatoanta ce sa mai
Pai musai sa te inveti sa-ti iei si tie ceva
Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul

asa e foarte adevarat eu l-am intrebat pe sot ce vrea sa ii aduca mosul si s-a uitat la bubulina apoi la mine si a zis ca are tot ce ii trebuie
frumos din partea sotului
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Va multumesc inca o data la toate fetele ,noapte buna slabutele ! Daca Kamy va pupa eu va imbratisez .Eu nu prea sunt bine astep rusii din clipa in clipa cu dureri ,dar vin si trec ,am fugit in patut la caldurica,pe maine .
Aha, deci esti cu rusii. Mie tocmai mi-au plecat
Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul
buna dimineata
o zi buna
eu azi o duc pe bubulina la soacra sa o duca in parca sa po face un pic curat ca dezastru ecologic la mine nu mai am unde calca de ele
Spor la treburi
Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Fetelor, ati auzit ca abonatii Romtelecom, pe Dolce, nu vor mai prinde Pro tv-ul si inca alte canale din trustul Pro tv? cica nu s-au inteles cei de la Pro si cei de la Romtelecom pe conditii....

Daca sunt pe RCS, nu prind Discovery si Antena

Daca sunt pe Dolce , nu prind Pro, Acasa, mtv si altele

Oricum o dai, e nasol...

Voi ce furnizor pe tv aveti?
RDS. Chiar imi lipsesc posturile Discovery.
Neata buna fetele, o zi frumoasa.
La bv e ceata groasa de aseara..urat.. Dar azi stau prin casa asa ca..
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui incognito:
andra_aly (04 ian 2013), claudia22 (28 dec 2012)