View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 18 sep 2010, 16:47:07
yor's Avatar
yor yor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 10 iul 2010
Locaţie: campulung, Romania
Vârsta: 56
Dieta: south-beach
Date: 169cm, 60kg
Mesaje: 66
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Voi Fi invingatoare - Jurnal Yor

buna fetelor acum ma refer la slabutele care deja au vechime tin sa va spun ca astazi mam cintarit dupa 1saptamina nu vroiam sa ma sui mereu pe cintar hotarisem sa ma mai urc astazi si surpriza am mai slabit inca 1kg acum as vrea sa va multumesc din suflet si sa ma credeti ca incercasem de mii de ori sa slabesc renuntam de fiecare data dar am dat de voi si miati dat taria de a merge mai departe si am reusit cu toate ca vam spus ca am reluat din nou dieta SB si sint din nou la prima faza inca mai am de slabit vreau sa va spun ca sint mindra de mine dar asta datorita voua inca odata va multumesc si eu la rindul meu voi invata slabute noi care vor sa ajunga ca mine va pup si va urez sanatate si frumusete vesnica .
yor, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1540 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1023 kcal/zi. Pentru a slăbi 5kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 249 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]