Subiect: Jurnal kasty
View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 20 ian 2012, 15:24:02
mateimatei's Avatar
mateimatei mateimatei este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 mar 2011
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 40
Date: 170cm, 91kg
Mesaje: 284
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 21 ori in 15 mesaje
Implicit Re: Jurnal kasty

Buna kasty. Bine ai venit printre slabute. am intrat pt ca ma intriga faptul ca oamenii sunt vesnic nemultumiti. eu merg la serviciu zilnic, dar tot zilnic ma rog sa mai am si eu un copil ca tare vreau sa stau acasa, sa-mi vad de copii, de sot, de curatenie, rutina. cand eram in cresterea copilului cautam mereu o iesire ceva ca simteam ca ma sstric de cap. asa ca te inteleg dar mi-e ciuda ca nu numai eu sunt nemultumita cu starea mea ci cam toata lumea. nici noi nu stim ce vrem, cam asta e. e adevarat ca e mai greu cu dieta cand stai acasa si-ti tot vine sa ciugulesti ceva, dar fa-ti un program strict de masa. eu una am trecut prin multe dieta dar deocamdata m-am oprtit la rina. aici stiu exact ce e voie si ce nu. mancarea mi-o gatesc cu o zi inainte sau pana la pranz si e pt toata familia. nici nu zici ca tin dieta. fa-ti un program, organizeaza-te, pregateste-te sa arati bine pentru cand dupa terminarea concediului te vei intoarce la lucru. fa ceva pt tinesucces. daca ai intrebari, eu mai mereu sunt pe aici chiar daca nu sunt o experta.
__________________
Jurnalul meu mateimatei