View Single Post
  #603 (permalink)  
Vechi 18 sep 2011, 14:32:49
duticalumi's Avatar
duticalumi duticalumi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2011
Locaţie: brussel, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 90.6kg
Mesaje: 300
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

mersi mult.am avut una din cele mai stresante zile din viata mea.sa fi intr o tara straina,departe de familie cu afaceri si cu dusmani care vor sa te lase fara nimic dar si cu datorii si in plus cu un sot in spital.certuri si dispute si o gramada mare de stres incat uneori simteam ca nu mai am putere sa stau pe picioare si nici sa le fac fata.daca vre o data m am indoit de existenta lui D-zeu acum m am rugat sa mi dea intelepciune si putere ca sa pot sa trec peste toate pt ca aveam momente cand as fi vrut sa renunt la tot,nu mai stiam pe ce cai sa o mai iau sau in cine sa mai pot sa mai cred..si Slava Domnului ca am avut si un raspuns de la El.cat despre sotul meu sambata a si iesit din spital se simte bine si e totul ok ,binenteles ca e slabit si mai are putine dureri dar asta e ceva normal.acum deocamdata lucrurile s au mai linistit Dumnezeu si a facutr treaba si eu la fel.inca nu s au finalizat problemele dar s au linistit.eu iti multumesc si pt urari,prind bine rugaciunile celor dragi si gandurile pozitive te ajuta sa mergi mai departe.iti multumesc din suflet.
__________________
mananca sanatos!! fii tare!!
duticalumi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat