View Single Post
  #612 (permalink)  
Vechi 12 dec 2011, 08:46:55
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Din ce in ce mai slabute

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Buna dimineata!

Nu stiu ce sa spun, Diana, tranzitul ascunde slabirea, asta e clar, deci poate nu ar trebui sa te deamagesti complet.

Eu am facut acum reteta ta de terci de ovaz(mi-a luat ieri iubi indulcitor lichid) si urmeaza sa o gust.Capul sus.
u stiu SImi ce ascunde, nu pot sa nu ma dezamagesc.Eram atat de incantata de saptamana care tocmai a trecut, am facut sport, am fost confotrma si m-am simtit eu...Si iata....

Pofta mare!Si bine ca ai zis, trebuie sa cumpar si eu iar indulcitor lichid
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna dimineata feteleeee....ce faceti??...cum e la D-l Cintar...azi il scrim cu majuscula ca sa nu sa supere..la mine e cu minuuus...in sfirsit...Numa Billy saracu stie cit si cum m-a muncit..gata tikerul mutat,meniurile salvate...Incepem o noua saptamina de dieta si sport...cu zimbetul cit casa ta ra ra ra raaa
Toata lumea e prezenta..atunci sa-ncepem
Va pooop iubitele si va doresc o saptamina asa cum imi doresc mie...su mult sport,cumintenie si miiiinuuuus mult la cintar...azi am o gramada de voiebuna...de dat...vrea cineva?
Neata, Elluta!EU nici nu pun azi tickerul!Las pe maine, poate arata cantarul altceva...Nu stiu daca e posibil sa arate cu 2 kile in plus dupa o saptamana de psort si dieta....Pe bune acum....Plus ca saptamana trecuta, prima de concurs, chiar am slabit 600 de gr....
Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul

si eu am probl cu tranzitul sambata imi arata dnul C asa frumos ,iar azi ..dar astept pana maine dim ..poate rezv probl
capul sus ,nu esti singura ..maine ne va zambi dnul C
Nu sunt singura, Lacra, dar tot naspa ma simt....Simt ca lupt degeaba.....
Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul

daaaaaa
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat