View Single Post
  #6168 (permalink)  
Vechi 08 feb 2012, 11:08:56
Niculae Roxana's Avatar
Niculae Roxana Niculae Roxana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata!!!
Azinoapte nu am dormit deloc, mi-a fost atat de frig.....Si acum cand m-am trezit, cearsaful plapumicii era ud din cauza frigului....Nu mai suport asa, fetelor, jur....Ma dor mainile si picioarele de frig....Nu mai rezist....

Astazi trebuie sa fac sport,sa gatesc pt acasa si pt pachete, ca maine o iau din loc....
Aseara am facut o paine integrala(am gasit in sfarsit faina integrala) dar in loc sa o fac pe program normal ca si pana acum, am facut pe program de paine integrala si aiesit tare tun!!!Data viitoare nu mai fac prostia asta!

Gata, de azi a inceput iar gerul, mi-e si frica de ce urmeaza, dar oricum ar fi, macar drumurile sa fie bune, pentru ca parintii si-au facut rezervarea pt vineri, vin acasa in sfarsit!Desi mi-e mila de ei ca vin si ingheata pe aici.....

Va pup, fetelor si doresc o zi frumoasa!
Buna scumpa mea!

iar nu te-ai odihnit...frigul nu-ti da pace...offf...saracuta de tine....din pacate n-am vesti bune despre vreme...pana sambata cel putin va fi frig....sa speram ca nu mai tine mult iarna asta...

Ce super...ca ai masina de facut paine...lasa ca din greseli se invata

Bine ca vin vineri...mai ai putin si ii vezi...cred ca macar asta iti aduce zambetul pe buze daca in rest nu este tocmai ok...

Ai grija de tine scumpa!
Pup!
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]