View Single Post
  #6562 (permalink)  
Vechi 29 feb 2012, 11:42:13
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul


Buna, draga Miha!
Am cumparat cartea dupa care s-a facut filmul Eat, pray,love cu Julia RobertsSe numeste chiar asa, dar in romanaMananca, roaga-te, iubeste.Filmul mi-a placut foarte mult, abia astept sa citesc si cartea.
Nup, pana acum nu am reusit sa fac sport.....Luni seara cand am fost hotarata sa fac am ramas blocata pe dinafara si am dormit la iubi, aseara am ajuns acasa, am facuut un dus si mi-am petrecut seara cu iubiDeci, un alt tip de sport

Eu in dimineata asta am baut cafeaua cu 15 gr de friscaNu cred ca e asa grav, nu? Si mai tarziu merg sa fac un ceai verde
Am terminat cu treburile, am spalat vase, am sters gresia, am facut un pic de ordine pe aici prin camera. Poimaine cand voi libera o sa fac o curatenie mai amanuntita.

Acum am geamul deschis la maxim, sa intre tot soarele in camera

Tu ce faci?Ca destul am vb eu
Daca ti-a placut filmul cartea o sa iti placa si mai mult. Eu am citit cartea mai intai si filmul m-a dezamagit un pic, noroc cu Julia Roberts
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]