View Single Post
  #68 (permalink)  
Vechi 23 nov 2012, 21:51:20
Ruxi Puxi's Avatar
Ruxi Puxi Ruxi Puxi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 06 ian 2011
Locaţie: constanta, Romania
Vârsta: 35
Date: 168cm, 70kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Slabute din Constanta

buna
da...mi`am facut si un jurnal cu ce mananc pe zile structurat si acum incerc sa imi fac si un calcul al caloriilor consumate...din pacate din cauza faptului ca am tendinta sa imi fur singura caciula,mai ales ca sunt inca la inceputul dietei,prefer sa tin o dieta stricta,e mai simplu pt minesport as avea timp sa fac doar daca ziua ar avea vreo 35 ore si nu 25 am un an foarte incarcat...si tocmai acum m`am gasit sa le fac pe toate oricum mai bine mai tarziu decat deloc,sper sa mi se aranjeze lucrurile si sa pot merge si la sala...
va multumesc pt sfaturivoi mai reveni cu postari cu cate un of,o nemultumire,un rezultat,o incurajare pt alta incepatoare(caci e greu tare in prima faza)iar voi cu incurajari
multumesc,pupicei si la cat mai multe kg slabite
Ruxi Puxi, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Ruxi Puxi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1700 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1183 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 409 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat