View Single Post
  #6863 (permalink)  
Vechi 02 iun 2011, 08:06:15
ella 78's Avatar
ella 78 ella 78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna dimi fetele .Am terminat 20 min de sport ,mai tarziu mai fac 20 ,as face totul odata dar nu ma prea ajuta spatele.M-am programat la analize peste 2 saptamani ,atept sa-mi treaca raceala si duc copiii la mama pentru 3 zile ,sa-mi fac controale amanuntite ,ca tare fara viata ma simt.O zi buna fetele
Buna si tie iubito.Nu o fi un piculet de depresie scumpica mea ca tare ma recunosc in cuvintele tale,ai trecut prin multe in ultima vreme si chiar daca vocea spune ca ''a trecut'' creierasul are el acolo o zona care ne ''lucreaza'' pe ascuns.Analizele le-am facut si eu tot asa ziceam ca-s obosita de la vreo lipsa de ceva-vitamine ,minerale-dar au iesit perfecte ceea ce iti urez si tie si oboseala mea cronica era de la ''corazon''.Scuza-ma daca bat cimpii.Numai bine si sanatate multa multa tie si la bebelasi iti urez scumpica mea

Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
In sfarsit va pot spune si eu buna dimineata fetele in cursul saptamanii
Aici este sarbatoare si sunt acasa cu rusii insa in cea de-a treia zi derja se pregatesc de plecare
In zona este racoare a ploat bine si se poate respira in voie, profit chiar daca nu pot face sport cum trebuie, de un tenis si box la joc asa nu stau doar, apoi treburi prin casa ieri am gatit azi distractia de dupa
Oricum sunt in zona slabute astazi
Va pup si merg sa vad ce ati mai facut
Sa incepeti ziua cu bine slabute dragi

Kikkaaaaaa in sfirsit ne intilnim''verzi '' amindoua.O zi minunata si tie draga mea.Distractia de dupa am avut-o aseara azi firbe molcom ciorbica Dumnezeu sa ma ierte ca tare-s pacatoasa

Fetele ati vazut ca s-a schimbat ''ceva'' in pagina.Waw in fiecare zi un lucru nou mai bun aici unde efectiv suntem acasa.Le multumesc Slabutei si lui Vadmin si tuturor celor nu obosesc niciodata muncind pt noi Sunteti cei mai tari !!!!