View Single Post
  #6894 (permalink)  
Vechi 03 iun 2011, 07:07:15
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Buna dimi fetele .Pupicei si o zi frumoasa si un weekend minunat.Eu am foarte multa treaba daca mai am timp mai intru ,daca nu ne auzim luni.Deja am pus o masina la spalat si imediat incep curatenia .Nu am avut iesire si ma simt asa rau si nici ceai antiadipos nu mai am ,merg sa-mi iau Ne simtim mai bine ,doar tusea ne termina si lui David ii curge nasul ,tot timpul trebuie sa pun aspiratorul Fetele ma doare piciorul stang de la genunchi in josdar din spateSa va spun ce am patit duminica trecuta .Terminata psihic din cauza racelii lui David ,urcam toti acasa pe scari ,eu eram cu cel mic in brate ,stam la etajul 3 ,pe la 2 m-am impiedicat si am cazut pe scari spijinindu-ma foarte tare pe ambii genunchi penru ca mana stanga a trebuit sa-i tin capul lui David caci altfel cadea cu el de scariasa tare m-am speriat ca nu ma mai gandeam la mine si doar da nu se loveasca el si ieri ma dureau genunchii,cand ma uit 2 vanatai puternice si ma dor ,azi imi fac programare si la ortoped ca mai am o problema .La piciorul drept osul de la degetul mare a iesit rau inafara si ma doare cand ma incalt cu ceva inchis .O sa pun o poza la concurs
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]