View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 29 oct 2014, 21:30:22
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal de cursa lunga

Asa... ce am facut in ultimele multe zile... Nimic prea bine, desi nu e asta modul sanatos de gandire.

Frumusel a fost ca in weekend am fost la munte si m am miscat un pic... mai mult Partea proasta e ca de fiecare data mananc destul de mult si destul zahar si apoi mi e greu sa mi revin. Combinata chestia asta cu partea aia minunata din luna rezulta vreo cateva zile de mancat cioco la greu

Simt ca n am timp de nimic si ca tot ce fac e sa merg la scoala, sa dorm, invat, dorm, merg la scoala si repeat. Faptul ca n am mancat ok in ultima vreme ma demoralizeaza si mai mult si parca nu mi iese nimic bine. Acum mai am de citit si dupa vreo 4 pagini am zis ca nu mai suport si m am apucat sa mi fac unghiile ca poate poate ma mai calmeaza

Ca tot ziceam de munte. Reuniune cu niste oameni minunati si avut niste discutii tare frumoase. M au facut sa mi dau seama ca psihologic sunt undeva mult mai bine decat acum vreo 2 ani, dar mi e tare teama ca o sa ajung din nou in acelasi dark place.
__________________
To give anything else than the best is to sacrifice the gift. - Steve Prefontaine

Tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

Jurnal de cursa lunga