View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 14 mar 2011, 19:53:32
Monica17's Avatar
Monica17 Monica17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 11 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 64kg
Mesaje: 3.193
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul


Cumva tre sa gasesti o modalitate sa faci sport frecvent...eu sincer ti-as recomanda sa iei bici aia dak zici k asa se rezolva problema spatiului si sa faci zilnic(cu o zi de pauza pe sapt eventual sambata sau duminik k tot e weekend)cate o juma de ora pe ea...dak mai poti si altceva bine...dak nu e bun doar juma de ora 40min de bici...nu te speria k nu o sa iti creasca muschii si nici nu o sa te supraantrenezidar o sa iti accelerezi serios metabolismul si asta o sa fie doar in avantajul tauSpor la invatat si la cucerit baietii la scoala

Nu imi era in nici un caz frica sa nu fac muschi,am mai citit ce ai spus si tu si alte fete care folosesc bici si nu au facut muschi. Ideea e ca eu as vrea sa mi se mai stranga pielea de pe picioare ...
Nu stiu ce si cum sa fac! LA vara as vrea sa port si eu fustite,pantaloni scurti,dar nu stiu daca o sa pot fara dres >. Si vara cu dres...pfff!
Si iti multumesc! De invatat,invatam moderat,ca nah,o viata avem si trebuie sa facem cate putin din toate,nu doar sa tocim! si cu baietii...usurel! inca nu par incantati de fundul meu
__________________
Jurnal Monica17

"Gesturile marunte, neimportante sunt acelea care fac viata suportabila.
Un zambet, o atingere, un cuvant, putina atentie, o privire ingrijorata.."