View Single Post
  #70 (permalink)  
Vechi 27 sep 2010, 13:41:38
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: "Slabute" si la 50 de ani ;)

Buna draga MAYA. Nu am mai intrat de mult timp pe forum. Ma gindeam ce mai faci tu cu problema aia grea pe care incercai sa o rezolvi . Bine sper . Eu cu problema mea pentru a carei rezolvare ma aflu pe aici, greutatea,nu fac prea bine. Nu sunt in stare sa ma tin motivata, mobilizata constant si atunci rezultatele sunt slabe. Nu ar trebui sa spun imi ,,pare rau de mine" ca nu ma poate ajuta nimeni mai bine decit mine.
A inceput la tv concursul ala de "grasani" si speram sa aflu mai multe despre cum se reuseste dar am constatat ca metoda sigura este un "bun antrenor de miscare", pe linga regimul alimentar.Eu cu miscarea stau dezastruos. Ce ma fac Am o discopatie care ma handicapeaza uneori si apoi efortul fizic doare la propriu si eu nu prea vreau sa ma doara ceva. Asta se cheama comoditate ca sa nu-i spun mai urit. O sa incerc sa-mi amintesc ca sunt grasa mai des decit o data pe zi si poate rezolv ceva . Astept sa mai aude cite ceva de la fetele de virsta mea care pot intelege efectiv problemele cu care ma confrunt eu. Pa draga mea am sa te mai caut
Răspuns cu citat