View Single Post
  #76 (permalink)  
Vechi 18 nov 2010, 15:06:11
valentynavalentyna27's Avatar
valentynavalentyna27 valentynavalentyna27 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mai 2010
Locaţie: botosani, Romania
Vârsta: 32
Date: 178cm, 82kg
Mesaje: 906
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Daca te inseala ce faci treci mai departe sau te desparti?

multumesc pt sfaturi tuturor....:*:*:*

sincer mi-am schimbat ff mult gandurile in ceea ce priveste problema asta(pt mn era o problema)..aveam niste ganduri, acum cred ca erau prostesti...
sunt cateva sapt de cand mi-am schimbat total parerea despre asta..
poate datorita lui Lucian(prietenu')...am vb cu el deschis despre tema asta(am mai vb de multe ori dar niciodata asa)...


P.S:chiar daca voi spuneti ca cel care inseala o data o va mai face... sincer mie nu imi pare rau ca am continuat cu Lucian dupa faza care a facut-o..
in primul rand o fost si greseala mea ca dupa 1 an si ceva nu am bagat macar in seama ce zicea despre asta...
io nu cred ca daca el nu ma iubea ma mai cauta si in ziua de azi mai ales ca il refuzam mereu... cred ca sunt suficiente fete si nu avea dc sa continue cu mn asa daca nu ii placea cum ma purtam cu el....

chiar daca acum ceva timp ziceam ca nu vad un viitor cu el se pare ca mam inselat
cand termin scoala o sa plec cu el in tarile calde dar inainte de asta ne vom casatori civil...
valentynavalentyna27, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2007 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1490 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de valentynavalentyna27; 18 nov 2010 at 15:08:37.
Răspuns cu citat