View Single Post
  #77 (permalink)  
Vechi 21 nov 2010, 19:21:37
micutza1's Avatar
micutza1 micutza1 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2010
Locaţie: Atena, Grecia
Dieta: Dieta personalizata si mult sport !
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Wink Re: Daca te inseala ce faci treci mai departe sau te desparti?

... s-a intamplat cum 3 ani cand si eu am fost in cam aceiasi situatie:dupa o cearta - si eu am fost inselata - si mie mi-a marturisit - si mie mi-a spus ca nu regreta - si mi-e mia spus ca se gandea la mine . Si la mine a fost primul prieten , eram logoditi , in schimb el a vandut tot pentru sex - de 3 ori exact mi-a spus!
Am dat a 2 sansa - insa am facut ceva mai rautacios : am inselat si eu : si am facut-o astfel incat el sa afle! Razbunare dulce razbunare .... Stiu ca nu e sanatos .. insa asa cum el mi-a distrus visele asa le-am distrus si eu pe ale lui. Si apoi ne-am despartit : nu pentru ca a vrut el -el a zis ca ma iarta - insa eu iam spus - nu am nevoie de iertare - nu imi pare rau ! In schimb a trecut un an jumate- el ma cauta mereu si imi spune ca ma iubeste .. eu imi amintesc cu durere pentru ca m-a dezamagit . Insa in barbatii increderea a disparut! Am jurat ca nici un barbat nu ma va mai rani si dezamagi !

Si acum : odata un tradator va fi mereu un tradator! Mandria si respectul pentru noi insine este cel mai important lucru! De ce ne-am multumi cu mincinosi tradatori ? De ce sa dam a 2 sansa! Odata ce a facut-o odata si ai iertat va exista si a 2 si a 3 ... dupa cum ai simtito si pe pielea ta. Nu merita nici sa te gandesti la el - la abrbati in general de acest fel !!! Primul prieten .. si ce daca? Linistea ta fericirea ta este mai importanta decat niste principii invechite .. pentru tine lupti ,,, nu te lasa prostita de vorbe in vant si sentimente .... cel care o sa fie pentru tine trebuie sa lupte!!!

Si sa treci peste despartire ... orienteaza-ti atentia spre alte lucuri constructive pentru a realiza cv pentru tine .... fa lucrurile care nu le poti face cand ai o relatie , nu ai nevoie de un barbat ca sa fi fericita!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...pune-7013.html
crede in tine ... iubeste-te ... incurajaza-te ... fi mandra ... ceilalti te pot abandona, insa TU trebuie sa lupti mereu pentru TINE ... pentru cea ce vrei!!!
Răspuns cu citat