View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 07 mar 2014, 22:40:06
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal de insanatosire

Citat:
Anterior postat de miaumiau Vezi mesajul
Salut tuturor care intrati prin noua mea casuta! Eu sunt mai timida poate, am preferat sa va urmaresc "din umbra", decat sa scriu. De foarte mult timp aman deschiderea acestui jurnal din cauza rusinii de potentialele vizitatoare. De ce mi-am facut "curaj"? Se pare ca nu mai am nici un fel de jena fata de mine, asa ca sper ca fata de voi, oricare ati fi, cu un sfat, vorba buna, sau doar cititoare, sa-mi fie jena si sa ma ambitionez sa depasesc aceasta ciuma aka bulimie-binge eating, cu care ma confrunt de peste 10 ani.
Am gasit mai multe jurnale ale fetelor cu probleme similare, fara continuitate.din pacat..asteptam cu sufletul la gura vesti bune, sperand ca daca altii au trecut peste, voi reusi si eu.
De data aceasta vreau sa lupt (a zeci de mia oara) sa trec peste, sper sa pot da raportul zilnic...de bine
Multumesc Slabutei pentru site si acestei cumunitati pe care o urmaresc cu drag de mai bine de 3 ani!
Buna, miaumiau, si bine ai venit! Ma identific oarecum cu povestea ta, si mie imi e destul de greu sa incep sa scriu pe forum, dar cel mai bine mi-a mers cand am fost aici prezenta. Asadar, tocmai am revenit si eu.

Ma identific cu tine si la faza cu binge eating, din pacate Mananc sanatos cateva zile, fac si sport si apoi ma apuca mancatul aiurea la ore si mai aiurea. Poate impreuna o sa reusim sa trecem peste.
__________________
To give anything else than the best is to sacrifice the gift. - Steve Prefontaine

Tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

Jurnal de cursa lunga