View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 26 ian 2012, 12:30:10
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Comportamentul la sala....

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Buna fetelor. Sambata m-am inscris la sala , luni am fost prima data , azi a2a.
Si de cand am ajuns acasa stau si ma gandesc...sunt eu ciudata sau???
deci, sa va explic: luni nu am vazut nimic iesit din comun, azi in schimb am ramas se plimbau fetele cum maama le-a facut in timp ce eu ca sa ma schimb mai aveam putin si ma bagam intr-un colt
Noroc ca la dusuri este perdea, ca altfel eram
Sunt eu aia ciudata sau asa e si pe la voi (slabute care mergeti la sala) ...
Voua nu va e rusine ? stiu ca sunt fete, dar totusi eu nu reusesc sa fiu ca ele bine ca m-am abtinut ca mai aveam putin si ma apuca rasul cand am intrat in vestiar. mama terminase programul mai repede, deci se astepta sa ma vada intrand si cu o fata cam

Deci...ce sa fac? risc sa par o ciudata daca imi vad de treaba mea si de obiceiurile mele, sau trebuie sa defilez si eu asa
Hai ca ai fost dulce rau Cum sa fii mai Andrutzo ciudata? Pur si simplu unele persoane sunt mai pudice, pe cand altele nu. Si la mine la sala sunt cate unele care umbla dezbracate. Nici mie nu mi`e rusine sa umblu goala prin sala, dar pur si simplu bunul simt nu ma lasa sa defilez fara chiloti. Adica totusi, nu trebuie sa`mi vada toata lumea partea mea intima dekt la dush mai umblu goala pt ca avem cuierul in afara dushului dar de multe ori se nimereste sa nu fie nimeni.
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat