View Single Post
  #80 (permalink)  
Vechi 27 sep 2011, 09:35:26
GinaViesianu's Avatar
GinaViesianu GinaViesianu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 31 ian 2011
Locaţie: timisoara, Romania
Vârsta: 35
Date: 165cm, 57.3kg
Mesaje: 346
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: O luna fara zahar si faina alba!

Citat:
Anterior postat de RedOnion Vezi mesajul
Of, eu tocmai am terminat acum o saptamana o luna fara dulciuri Faina alba, hmmm, cred ca nici din aia nu am mancat prea des, eu oricum prefer painea integrala de cativa ani Am mai tinut de 2-3 ori luna fara dulciuri, de paine nu am tinut cont dar nah, se poate sa fi gustat de cateva ori. Rezultatele sunt multumitoare si incurajatoare, o sa incepeti sa le vedeti pe pielea voastra

Partea proasta e ca, poate vi s-a mai zis sau nu, dupa ce gusti din nou din ceva dulce dupa luna incheiata, cateva zile iti vine sa mai iei din nou... Dar iti revii repede, cel putin eu am reusit sa nu fac excese regretabile, si dupa 2-3 zile I'm back on track

Multa bafta fetelor, as fi vrut sa ma alatur si eu voua, dar am zis ca o luna tin "post negru" de dulciuri, si o luna alternez cu o singura portie pe saptamana. Sper sa-mi iasa, si la fel si voua, va pup si va tin pumnii
Multumim de incurajari! Mult spor si tie si ambitie de nestramutat!
Felicitari pt reusite...adevarul este ca dulcele asta, bata`l vina...nu mai e nici macar ce era atunci cand eram eu copil...Facea mama o data pe sapt, in week-end, si atunci papam o bucata..
Acum.. dulcele=mancare....trist..
Răspuns cu citat