View Single Post
  #8466 (permalink)  
Vechi 20 oct 2012, 11:22:24
Puffoasa's Avatar
Puffoasa Puffoasa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Date: 165cm, 103.8kg
Mesaje: 1.997
Aprecieri acordate: 216
Am fost apreciat(a) de 243 ori in 137 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de Laura Vezi mesajul
Nici la mine nu e sigur ca o sa iau. Eu sunt la master finantat de UE, si tare multe probleme am avut cu actele, pentru ca ziceau ca nu ma incadrez conform legii sa iau indemnizatia, pe urma de la scoala nu voiau sa imi dea adeverinta care sa ateste ca sunt iinscrisa la master, pana la urma mi-au dat-o dar nu au scris ca sunt la master, ci cursuri postuniversitare de lunga durata la zi....birocratie si imbecilism cat cuprinde. Abia in decembrie o sa imi zica daca imi dau banii sau nu. Eu sper sa-i primesc
Azi noapte ne-am culcat la 4, sper ca la noapte sa fie mai bine, pentru ca maine e botezul, si nu cred ca o sa pot sta in picioare

OOO botezul! Ce frumos...deja visez si eu la momentul ala.
Felicitari! Fie ca bebelusul sa fie binecuvantat, iar drumul in viata sa fie o aventura binecuvantata!
__________________
Jurnal Puffoasa
Daca schimbi calitatea gandirii, vei schimba obligatoriu si calitatea vietii
Puffoasa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2366 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1849 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1333 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Puffoasa:
Laura (20 oct 2012)