View Single Post
  #8782 (permalink)  
Vechi 02 nov 2012, 13:55:51
lisha's Avatar
lisha lisha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 nov 2011
Locaţie: alba, Romania
Date: 160cm, 69kg
Mesaje: 365
Aprecieri acordate: 15
Am fost apreciat(a) de 221 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Buna fetelor

Puff cu astea nu e de joaca....sper sa faci ce trebuie si iti doresc sarcina la termen....
Mereu am fost stresata de treaba asta...sa nu pierd apoi sa nu nasc mai repede si tot asa....am nascut la 39 de sapt...

Noi acum ne-am mai revenit putin

Ieri pe sotul la luat raceala...cu dureri de oase cap febra....tot tacamu
Pe mine m-a luat o durere de masele...nu stiam care e baiul....ma durea toata partea...apoi am dibuit ca e vb de cea de minte....am rezolvat-o, am scos-o azi, nu s emai putea face nimic
Am fost de pomina dar asta e am mers cu fetita la dentist...nu a durat mult...a avut grija de ea asistentul
Eu am vomitat azidimineata dupa ce am luat vidan pt durere d emasele...am vomitat ce am mancat aseara....toat anoptea m-am simtit rau
Noemi mi-a facut kk normal...a inceput sa putin cate putin mancare...nu i-a iesit nimic dar parca e mai binedispusa decat zilele trecute

Of am trecut un mare hop.....aseara eram tot trei ca fiii ploi...vai de capul nost, obositi bolnavi.

V-am umplut capul

Sa aveti un weekend frumos
lisha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1628 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1111 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat