View Single Post
  #89 (permalink)  
Vechi 04 aug 2013, 15:07:32
lina20's Avatar
lina20 lina20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 31 iul 2010
Locaţie: Bacau, Italia
Vârsta: 34
Dieta: nutritionist
Date: 167cm, 66kg
Mesaje: 81
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 26 ori in 21 mesaje
Implicit Re: Jurnal lina- vreau sa scap de mancatul compulsiv!!!

Buna jurnalule si voua slabutelor care treceti pe la mine! Nu am mai reusit sa dau pe aici, am avut multe treburi de facut, insa m-am tinut de dieta.
Acum ma relaxez la piscina, caci de marti incepe munca... Pe de-o parte ma bucur, insa pe de alta parte... Asta e...
Cu dieta metge bine.. Aproape mi-au trecut problemele, asa ca maine ma astept la o veste buna din partea cantarului. Macar sa ajung la 66...
Astazi amancst asa:
Md: lapte cu muesli
G1: o nectarina
Pranz: 90 g paste integrale cu 2 rosii si o lgt ultei masline
Cina : voi manca 280 g morcovi dati pe razatoare cu 110g ton in suc propriu si o lg ulei de in si 30 g paine integrala...
As manca o inghetata pe caldura asta... Insa ma abtin... Ma multesc cu o cafea si o apa rece...
O duminica placuta slabutelor!!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...siv-12372.htmlJurnalul unei (foste - SPER)''mancacioase'' pe fond emotional
lina20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2131 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1614 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1098 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]