View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 08 mar 2014, 10:40:12
miaumiau's Avatar
miaumiau miaumiau este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: hipocalorica teoretic;de bun simt practic
Date: 181cm, 69.5kg
Mesaje: 359
Aprecieri acordate: 150
Am fost apreciat(a) de 342 ori in 201 mesaje
Implicit Re: Jurnal de insanatosire

Bun venit la mine in jurnal, Mad si marinuta! Ieri a fost acceptabil. Azi am inceput ziua bine. Sper sa o tin asa si azi... Baby steps! DIseara merg la un restaurant asiatic, sper sa trec si peste hop. Fetele care au tulburari alimentare (mai ales, dar nu numai) inteleg anxietatea provocata de mesele publice. Bufetul suedez in general si nuntile ma terminau psihic...CUm sa rezist la atatea bunatati? Vointa, ambitie 0.Dar lupt in continuare!
Imi pare rau sa aud (citesc ), Mad, ca si tu ai probleme cu mancatul compulsiv.. E oriibl, nu doresc nimanui asta! Lipsa de control si rusine ulterioara devastatoare!

SPer sa avem toate Slabutele de aici un weekend cuminte si relaxat!
Va mai astept cu drag pe la mine,indiferent daca cu coada intre picioare sau nu! Va pup!
miaumiau, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
miaumiau, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1780 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1263 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1006 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui miaumiau:
LOREDANA99 (08 mar 2014)