View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 20 nov 2014, 19:36:44
Sabine_28's Avatar
Sabine_28 Sabine_28 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 89kg
Mesaje: 5.609
Aprecieri acordate: 645
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 497 mesaje
Implicit re: Jurnal pentru un nou inceput - Jurnal Sabine_28

Multumesc de incurajari:*
Anca, mersi de sfat, o sa fac, ca ma dor toti muschii, parca sunt batutaDar nu ma las, merg si maine seara
Da, conteaza mult sa nu mai stai sa gatesti cand vii seara cu foame mare E bine ca iubi al tau stie, al meu in afara de omleta si cartofi nu stie altceva Macar ma ajuta cand il rog sa curete legume si sa dea cu aspiratorul, cam astea sunt sarcinile lui in casa
Miha, nu stim sigur, el are un teren in Clinceni si teoretic acolo ne facem casa, dar nu suntem siguri daca e cea mai bun alegere, vom vedea in functie de ce bani mai strangem si cum sunt preturile la apartamente. Oricum un credit tot vom face, dar ideal e sa fie cat mai mic Am o prietena care si-a facut casa fara credit, mi se pare wow, si nu are salariu de mii de euro Dar de vreo 10 ani cred ca tot strange, plus ca n-a stat in chirie; Eu cu banii pe care I-am dat pe chirii in 13 ani, cred ca imi luam garsoniera Asta e, noi sa fim sanatosi
Pt mine conteaza sa arat bine la nunta si asta ma motiveaza mult Numai cand ma gandesc la rochia de mireasa, imi piere pofta de orice Am multa cioco in casa, dar mi-am propus ca urm cheat meal sa fie de Mos Nicolae
Meniu azi
Md branza fagaras
P salata verde, rosii, ardei, castraveti, 2 aripioare, putina telemea
G suc de portocale fara zahar
C putina salata de vinete, sos cu pui, ardei copti, 1 felie paine de secara- m-a durut rau capul azi, si dupa ce am mancat painea vad ca m-a lasat
Va pup, o seara frumoasa
__________________
" Ai grija de corpul tau. E singurul loc in care esti nevoit sa locuiesti. " - Jim Rohn
Sabine_28, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2417 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1643 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Sabine_28:
Prapadeala (21 nov 2014)