View Single Post
  #91 (permalink)  
Vechi 24 mai 2012, 17:02:15
Diana D's Avatar
Diana D Diana D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Montignac
Date: 158cm, 50kg
Mesaje: 1.995
Aprecieri acordate: 2.153
Am fost apreciat(a) de 879 ori in 479 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei mamici de bebestrumf

Buna seara frumoaselor!

Mai intru si eu sa va dau de veste ce mai facem.
Avem tot felul de vesti si bune si mai putin bune, dar simt eu ca de acum incolo vor fi numai vesti bune.
ieri am reusit sa depunem dosarul pt formularul europeaniar miercurea viitoare mergem sa ridicam formularul sunt f fericita ca am mai fcaut un pas extrem de imp pt ca bebelina sa fie bine.
Un pic tristuta sunt pentru ca avem mici probleme cu placenta,a inceput sa imbatraneasca prematur si de 1 sapt facem injectii k bebe sa se hraneasca , duminica mergem la control sa vedem cum e, pana acum a luat bine in greutate si e in grafic.Doamne ajuta sa fie pana la termen asa.
Ieri am facut 32 de saptamani..ce repede trece timpul, pe 29 iunie trebuie sa plecam spre Germania, au incepuut emotiile.
Inca nu am reusit sa strangem destui banuti, abia am strans 700 de euro dar am incredere in Doamne Doamne ca pana plecam o sa reusim sa avem banutii necesari.

Va pupacesc pe toate :*
__________________
Cea mai fericita mamica de fetita

Diana D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1774 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1257 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1258 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat