View Single Post
  #991 (permalink)  
Vechi 15 iun 2010, 08:27:53
eirene21's Avatar
eirene21 eirene21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Mananc sanatos si fac sport!
Date: 167cm, 56kg
Mesaje: 541
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de lavydor Vezi mesajul
Indeed...se vede diferenta si iti sta muuult mai bine cu o culoare deschisa la par Imi place ca te rasfeti cu electrostimulari..etc..sa inteleg ca ai celulita? Eu o dieta anume NU pot tine, e ca si cum as tine post, nu pot, mi se pare obositor sa mananc fix anumite chestii, sa alerg dupa ele la piata sau supermarket, asa ca mananc ce am chef pe ziua respctiva! Al meu nu tb sa slabeasca, chiar ma dezaproba si mereu avem ciocniri ..pe tema asta ca ar vrea sa ma mai ingras macar 2-3 kg
Si eu ma bucur ca am avut posibilitatea sa merg sa-mi fac, dar am niste vanatai oribile si nu cred ca este normal. o sa sun astazi sa ii intreb pentru ca nu mi se pare ok.
Prefer sa renunt la vacuum decat sa fiu vanata pe picioare si sa inlocuiesc cu electrostimulare.

Eu am un pachet de 5 sed eletrostimulare, 5 vacuum si 5 dermocell(ventuze) + doua impachetari, dar vreau sa renunt la vacuum si sa-mi dea doua de electro in loc, ca nu mi se pare ok sa ma fac asa.

Apropos, poza de la avatar este de anul trecut, din octombrie. Eu zic ca aratam foarte bine, fata de poza din mai la 63, de aceea vreau sa ajung iar la 54, pentru ca era perfect.
__________________
Eyes on me !
---------------------------------------------------------------
Jurnal Eirene

When nothing goes right....go left!

Ultima dată editat de eirene21; 15 iun 2010 at 08:29:47. Motiv: completare comentariu