View Single Post
  #998 (permalink)  
Vechi 04 feb 2010, 16:01:05
sunshine's Avatar
sunshine sunshine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Principiile, meniul si rezultatele Dietei Scarsdale

Citat:
Anterior postat de drama queen Vezi mesajul
fetelor pana pe 18 martie de ziua mea treb sa dau jos 5 kg si scap de "butucii" de picioare pe care le am.. si de solduri.. pt ca treb sa arat superb sper ca o sa ma sustineti si pe mine

nici nu o sa va vina sa credeti ce mi-a zis azi o colega..
am vb cu ea despre niste rochite f faine de pe net.. si eu mi-am dat cu parerea la care ea mi-a zis esti sigura ca incapi in ea ? fiindca nu mai ai mult si arati ca moby dick al 2 lea ... deci sincer ma deranjat aceasta jignire.. am pe hol o oglinda nici nu mai am curaj sa ma uit in ea.. (
no offence drama, dar " colega" ta nici macar nu ti merita atentia. cum sa spui asa ceva?? eu nu as vb cu cineva care isi da cu parerea in halul asta..
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat