forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=12)
-   -   30 days shred (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8464)

marina19 30 aug 2012 07:40:03

Re: 30 days shred
 
Citat:

Anterior postat de eliza david (Post 1121359)


Asa am patit si eu prima data :) dar dupa cateva zile deja te obisnuiesti cu el si o sa fie ok :)


l ai facut pe tot ?:D..are rezultate asa uimitoare cum am vazut pe net :D?

eliza david 30 aug 2012 08:06:21

Re: 30 days shred
 
Citat:

Anterior postat de annamaria1 (Post 1121362)
l ai facut pe tot ?:D..are rezultate asa uimitoare cum am vazut pe net :D?

Nu l-am facut pe tot, am facut vreo 15 zile. Oricum mai faceam si altceva de genul Tae bo etc si nu-mi dau seama exact ce rezultate au fost. Cert e ca nu mi-au aparut patratele pe abdomen :)) In schimb, mi s-a parut un program destul de solicitant si echilibrat, deci daca o sa te tii de el nu o sa ai decat de castigat.
A, si dupa astea 15 zile am constatat ca-mi crescuse destul de mult rezistenta fizica. Asta am remarcat la tae bo-ul pe care il faceam in paralel, nu mai lesinam dupa primele 20 de minute :))

marina19 30 aug 2012 08:07:58

Re: 30 days shred
 
Citat:

Anterior postat de eliza david (Post 1121397)


Nu l-am facut pe tot, am facut vreo 15 zile. Oricum mai faceam si altceva de genul Tae bo etc si nu-mi dau seama exact ce rezultate au fost. Cert e ca nu mi-au aparut patratele pe abdomen :)) In schimb, mi s-a parut un program destul de solicitant si echilibrat, deci daca o sa te tii de el nu o sa ai decat de castigat.
A, si dupa astea 15 zile am constatat ca-mi crescuse destul de mult rezistenta fizica. Asta am remarcat la tae bo-ul pe care il faceam in paralel, nu mai lesinam dupa primele 20 de minute :))

pai si eu pe langa asta mai fac si TF..pai patratelele apar dupa mai multa munca :)) nu dupa 30 d zile de sport..eu voiam sa stiu daca ai avut rezultate vizibile :D

eliza david 30 aug 2012 08:49:15

Re: 30 days shred
 
Citat:

Anterior postat de annamaria1 (Post 1121402)
pai si eu pe langa asta mai fac si TF..pai patratelele apar dupa mai multa munca :)) nu dupa 30 d zile de sport..eu voiam sa stiu daca ai avut rezultate vizibile :D

Rezultatele pe care le-am avut nu am cum sa stiu daca au fost de la acest program. Tineam si dieta (SB) si faceam si alte sporturi. Am slabit atunci si am scazut foarte mult in centimetri, dar de la toate combinate, nu doar de la 30 days shred :)

marina19 30 aug 2012 08:50:25

Re: 30 days shred
 
Citat:

Anterior postat de eliza david (Post 1121456)


Rezultatele pe care le-am avut nu am cum sa stiu daca au fost de la acest program. Tineam si dieta (SB) si faceam si alte sporturi. Am slabit atunci si am scazut foarte mult in centimetri, dar de la toate combinate, nu doar de la 30 days shred :)


a..pai e bine daca ai scazut in cm..si eu il combin cu TF si cu dukan

happygirldiana 31 aug 2012 09:51:01

Re: 30 days shred
 
AM inceput si eu ieri acest program si vreau sa spun ca azi ma simt ca si cand ar fi trecut trenul peste mine:))Nici pe buda nu ma tin muschii sa ma asez:))Astaseara am a doua zi de shred.Sa vedem ce rezultate voi avea. Ideea e ca eu nu reusesc sa fac flotarile decat in genunchi si nici asa prea corect, nu pot sa ma aplec prea mult pentru ca nu am rezistenta in brate...Sper sa reusesc pana la urma. SI la fel, nu prea reusesc sa fac abdomenele cu picioarele ridicate, mana si picior opuse:D:D O sa incerc sa combin programul cu un alt fel de aerboc, poate bicicleta sau stepper sau poate putin Turbo Jam daca mai sunt in stare:))
Spor!

Geanina93 31 aug 2012 10:53:04

Re: 30 days shred
 
yuhuuuu :x am reusit si eu sa fac primul nivel:x e prima zi de shred, dar la cat transpir (chiar si la 5 minute dupa ce am terminat :)) ) cred ca va avea rezultate dupa 30 de zile :d tineti-mi pumnii sa nu ma dau batuta :( va tin si eu pumnii fetelor sa reusiti tot ce va propuneti :-*
Va pupicesc cu drag pe toate! :-*

eliza david 31 aug 2012 14:01:53

Re: 30 days shred
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1122188)
AM inceput si eu ieri acest program si vreau sa spun ca azi ma simt ca si cand ar fi trecut trenul peste mine:))Nici pe buda nu ma tin muschii sa ma asez:))Astaseara am a doua zi de shred.Sa vedem ce rezultate voi avea. Ideea e ca eu nu reusesc sa fac flotarile decat in genunchi si nici asa prea corect, nu pot sa ma aplec prea mult pentru ca nu am rezistenta in brate...Sper sa reusesc pana la urma. SI la fel, nu prea reusesc sa fac abdomenele cu picioarele ridicate, mana si picior opuse:D:D O sa incerc sa combin programul cu un alt fel de aerboc, poate bicicleta sau stepper sau poate putin Turbo Jam daca mai sunt in stare:))
Spor!

pai dupa cateva zile o sa reusesti sa le faci din ce in ce mai corect. Iti creste si rezistenta si mobilitatea. Tine-te de treaba si o sa le poti face :)
Nici eu nu pot face flotari, nici in genunchi, nici alfel, dar ma straduiesc, am reusit sa fac jumatati de flotari :)) ceea ce pt mie e oricum o realizare. Restul exercitiilor s-au imbunatatit vizibil de-a lungul timpului :)

happygirldiana 31 aug 2012 22:16:45

Re: 30 days shred
 
Level 1 - ziua a doua - DONE!
Doar treizeci de minute dar ma dor toate!Daca doare,lucreaza:))Noapte buna!Pe maine!

Geanina93 01 sep 2012 10:51:35

Re: 30 days shred
 
day2->level1-> COMPLETED :x


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:12:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO