forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Alte Metode (http://forum.slabute.ro/alte-metode/)
-   -   Colanti de slabit Lytess (http://forum.slabute.ro/alte-metode/colanti-slabit-lytess-3155.html)

OitaVesela 17 mar 2010 09:49:55

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Trebuie sa ma uit prin magazine din astea cu haine de sportivi sa imi iau o bustiera din aia macar pana oi avea bani de Lytess. Sau poate or fi mai scumpe :)) Alti bani, alta distractie.

carinush 17 mar 2010 23:50:45

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 120177)


Sunt farmacii in Alba, Arad, Arges, Bacau, Braila, Brasov Buzau, Bucuresti, Cluj, Constanta, Galati, Iasi, Ilfov, Mures, Prahova, Sibiu, Suceava, Tulcea, Vaslui.

E bine macar ca e in Bucuresti :>

mykydutza 21 mar 2010 09:47:30

Re: Colanti de slabit Lytess
 
ce ne mai spui?cm merge treaba cu colantii?

Suzume 21 mar 2010 10:39:56

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 120436)
Trebuie sa ma uit prin magazine din astea cu haine de sportivi sa imi iau o bustiera din aia macar pana oi avea bani de Lytess. Sau poate or fi mai scumpe :)) Alti bani, alta distractie.

Am vrut sa-mi iau si eu unul Adidas care era 160ron, la banii astia mai pui putin si-ti iei Lytess. Bine, pentru bustul meu eu imi gasesc greu, tu poate o sa ai noroc.

Citat:

Anterior postat de mykydutza (Post 124361)
ce ne mai spui?cm merge treaba cu colantii?

Bine ca mi-ai amintit de ei ca trebuie sa-i spal. Inca nu m-am masurat dar a inceput sa-mi placa de picioarele mele. Se tonifiaza si sunt foarte fine.

Alynuta 22 mar 2010 09:34:51

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Eu mi-am luat pijama de slabit,bine nu asa scumpa ,ii folosesc doar pantalonii si am transpirat ieri in ea de si chilotii mi-erau leoarca.

carinush 22 mar 2010 09:35:38

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Pijama ? :O wow ! de asta chiar n-am mai auzit :))
ne poti da detalii ? :)

mykydutza 22 mar 2010 09:36:17

Re: Colanti de slabit Lytess
 
hmmm alynuta poi din ce e pijamaua ta?da-ne si noua mai multe detalii pe mine m-ai facut curioasa:))

Alynuta 22 mar 2010 09:50:15

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Asa ii se spune pijama,dar e ca un fel de costum din nylon ceva.Am mai avut acum cativa ani comandat prin posta,si acum am luat-o de la auchan si chiar ieftina 20 lei de-aia am si luat-o .Eu am fost de fapt dupa bicicleta si cand am vazut ce ieftina e mi-am zis nu prea am ce pierde .Si intr-adevar ,transpir in ea dupa cateva pedalari,de-s uda leoarca.

Alynuta 22 mar 2010 09:51:43

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Cred ca e recomandata la dormit de-aceea ii se spune pijama ,sa transpiri in timpul somnului,dar nu cred ca as putea dormi in ea.

crina38 22 mar 2010 12:57:44

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 125149)
Cred ca e recomandata la dormit de-aceea ii se spune pijama ,sa transpiri in timpul somnului,dar nu cred ca as putea dormi in ea.


cred ca te sufoci in ea......Dar pentru sport e ffff buna
Incercati fetelor, eu deja sunt in cautare sa-mi iau alta


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:03:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO