forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Anorexie (http://forum.slabute.ro/anorexie/)
-   -   Jurnal Anutza (http://forum.slabute.ro/anorexie/jurnal-anutza-5611.html)

mysterious girl 23 iul 2010 18:52:57

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de DeathInVogue (Post 265217)
am incercat si eu ceva asemanator acum ceva timp care din pacate nu prea a dat rezultate...am slabit ca mai apoi sa ma ingras la loc:(
merci:-*

de aia am zis ca depinde de organism:-*:-*
tu ce dieta tii acum?>:D<

DeathInVogue 23 iul 2010 18:56:05

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de mysterious girl (Post 265219)


de aia am zis ca depinde de organism:-*:-*
tu ce dieta tii acum?>:D<

incerc mai mult sa imi creez un stil de viata decat sa tin o dieta
mananc in jur de 1000 de calorii pe zi...rar mai sar calul asa cum am fost ziua mea care tocmai a trecut cand m-am infruptat din tortul de ciocolata al mamei:))
azi am inceput sa fac si putin sport...momentan mi se pare convenabil start walking si zumba e ok:)

anymaryia 23 iul 2010 18:59:57

Re: Jurnal Anutza
 
asa si eu..am tinut dieta drastika si mai mult de 5-6 zile nu am putut tine ...din cauza k nu am simteam nici bn
dar acum 3 ani cand am slabit...am tinut dieta si am slabit,apoi am mai vrut sa slabesc cateva kg...si am tinut o dieta in care 3-4 zile mancam putin..apoi o zi mancam de toate..apoi o luam de la capat,si am slabit si mai tare...ajunsesem la vreo 39-40 de kg(bn eram si mai mika)

anymaryia 23 iul 2010 19:02:41

Re: Jurnal Anutza
 
pai tu mysterious girl ..nu esti grasa,la inaltimea ta..ai 50,5 kg nuh?;;)

mysterious girl 23 iul 2010 19:04:24

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de DeathInVogue (Post 265221)
incerc mai mult sa imi creez un stil de viata decat sa tin o dieta
mananc in jur de 1000 de calorii pe zi...rar mai sar calul asa cum am fost ziua mea care tocmai a trecut cand m-am infruptat din tortul de ciocolata al mamei:))
azi am inceput sa fac si putin sport...momentan mi se pare convenabil start walking si zumba e ok:)

am vazut ca majoritatea fetelor obteaza pentru asa ceva, ceea ce e foarte bine, fiindca dietele nu prea ne ajuta la mentinere si nu putem fi all the time la dieta, nu? :D

mysterious girl 23 iul 2010 19:05:16

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de anymaryia (Post 265228)
pai tu mysterious girl ..nu esti grasa,la inaltimea ta..ai 50,5 kg nuh?;;)

da. pai nu sunt grasa, insa mai am putin pentru a ma simti eu bine in pielea mea;)

DeathInVogue 23 iul 2010 19:07:34

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de mysterious girl (Post 265231)


am vazut ca majoritatea fetelor obteaza pentru asa ceva, ceea ce e foarte bine, fiindca dietele nu prea ne ajuta la mentinere si nu putem fi all the time la dieta, nu? :D

exact:))
plus de asta e singura chestie care a mers pana acum pt mine:)

anymaryia 23 iul 2010 19:08:52

Re: Jurnal Anutza
 
:>:>:)trebuie sa facem sport si sa avem grija la alimentatie chiar si cand suntem slabe:Ddeaorece face bn si organismului dar si stari de spirit...si parerea noastra despre noi insine conteaza:-*:-/

mysterious girl 23 iul 2010 19:10:04

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de DeathInVogue (Post 265235)
exact:))
plus de asta e singura chestie care a mers pana acum pt mine:)

ma bucur ca ai gasit totusi solutia salvatoare:-*:-*
deathInVogue, care e numele tau?:-*[*21*]

mysterious girl 23 iul 2010 19:11:47

Re: Jurnal Anutza
 
Citat:

Anterior postat de anymaryia (Post 265236)
:>:>:)trebuie sa facem sport si sa avem grija la alimentatie chiar si cand suntem slabe:Ddeaorece face bn si organismului dar si stari de spirit...si parerea noastra despre noi insine conteaza:-*:-/

ai mare dreptate, ana maria. eu am obsevat ca ma neglijez atunci cand sunt foarte ingrijorata in legatura cu ceva sau cand sunt stresata din cauza facultatii[*15*]
oricum sunt deja de o luna in vacanta si vreau ca pana pe 1 octombrie sa fiu la mentinere si cand ajung in Cluj vreau sa merg la sala, ca aici la mine nu esteb-)


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:03:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO