forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva - Dieta Michel Montignac (http://forum.slabute.ro/arhiva-dieta-michel-montignac/)
-   -   Gasca fetelor care tin Montignac partea VII (http://forum.slabute.ro/arhiva-dieta-michel-montignac/gasca-fetelor-tin-montignac-partea-vii-7506.html)

Slabuta 07 apr 2010 17:46:08

Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 

Subiectul cu "Gasca fetelor care tin Montignac partea VI" are deja multe pagini si sunt mai greu de urmarit informatiile, in special pentru cele noi venite.

In acest fel, partea I, II, III, IV, V si partea VI vor fi pentru studiu si discutiile le continuati aici in partea a VII :)

Mult succes!

VAmedeea 19 dec 2010 22:44:52

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Azi, venind sa marelaxez dupa o zi obositoare, gasesc casuta incuiata.:-o
Dar....., avem una noua. Asa ca, bine ne-am mutat, sa o stapanim cu bine si sa avem numai reusite in ea.
Pupici!
Slabuta, multumim!>:D<>:D<>:D<
Si sa las si un cadou:
http://www.fungift.ro/magazin-online...vers%20260.jpg
Cu speranta ca la fel se va invarti si acul cantarului.:))

TinAlexa 20 dec 2010 04:47:08

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Ah casuta noua ;;) Am crezut ca o sa avem una noua o data cu inceperea noului an, dar este bun si acuma.

Eu astazi am mincat numai jumeri :"> da stiu ca nu este frumos, am fost sa caut varza murata, la magazinul romanesc erau si aceste jumari, bine ca am luat jumari si nu savarine si amandine :))
Deci dimineata 2 batoane, apoi gustare clematine, prinz jumari cu telemea si rosii, gustare clemantine si 2 patratele ciocolata + ceai de urzica iar cina ati ghicit jumeri cu varza murata :))
Am cumparat 200gr de jumari.
Ame :-* pentru cadou.
Va doresc o saptamina plina de forta, tot ce v-ati propus sa se realizeze fara probleme.
Si KG IN MINUS. >:D<:-*

TinAlexa 20 dec 2010 04:51:06

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Fetelor astazi Loly intra la operatie sa ne gindim si la ea ca are mare nevoie.

Loly abea astept sa revi cu zimbetul pe buze si cu mult optimist :-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

oanamagdalena 20 dec 2010 07:19:20

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Citat:

Anterior postat de TinAlexa (Post 443847)
Fetelor astazi Loly intra la operatie sa ne gindim si la ea ca are mare nevoie.
Loly abea astept sa revi cu zimbetul pe buze si cu mult optimist :-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

Loly sa dea D-zeu sa fie totlul ok si sa ne vizitezi in casuta cea noua cat de curand!:-*:-*:-*
O saptamana minunata si sa stapanim sanatoase casuta cea noua...a 7 a!:-o
V-am pupat(eu sunt la "munci":D)
Va las un ceai sa va incalziti de dimineata ...
http://i31.tinypic.com/op9w2g.jpg

crissa08 20 dec 2010 08:39:57

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Buna dimineata!
Loly e la spital acum, se pregateste pt intrarea in operatie....o sa o insotim cu gandul si o sa fie bine, va sta pana maine la reanimare, apoi o sa ne dea de veste ca e ok.
Va pup!

uca 20 dec 2010 08:54:32

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Neata fetelor Casauta noua!!! :D
De azi sunt la diversificare,am ajuns la 65.9 kg.Deci de la 1 noiembrie am slabit 7.6 kg :D sper sa ma mentin la greutatea asta pana dupa sarbatori.Sunt foarte multumita de rezultate.
Meniul de azi
MD: clementine, paine SM cu gem de caise fara zahar, lapte cu 0.1%
P: ou fiert,cascaval,ardei
G: ciocolata 80% ;;)
C: mancare de fasole cu piept de pui

O saptamana minunata

Diana D 20 dec 2010 09:19:47

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Loly sa dea D-zeu sa fie totul bine. Noi suntem alaturi de tine.
Te asteptam cu vesti!

laurra 20 dec 2010 09:25:38

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Bravo Uca ,ce repede ai slabit ai avut si mai putine kg de dat jos.Imi pare rau ca nu am inceput si eu Montignacul mai devreme ....acum as fi fost poate o slabuta..
ii tinem pumnii lolytei si -i dorim insanatosire grabnica si sa revina cat mai repede printr-e noi.
Iar pentru casuta noua ,un calduros La multi ani! si sa aiba cat mai multe slabute. [*61*][*86*],iar mosul sa va duca kg in Laponia si sa nu mai auzim de ele.
[*56*] [*56*] [*56*] [*56*] [*56*] [*56*] [*56*] [*56*] [*56*][*56*][*56*][*56*][*56*][*56*][*56*][*56*]

uca 20 dec 2010 09:34:36

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Multumesc Laurra
Doamne ajuta sa se faca Loly bine si sa fie cu succes operatia.

crissa08 20 dec 2010 11:24:04

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Citat:

Anterior postat de uca (Post 443939)
Neata fetelor Casauta noua!!! :D
De azi sunt la diversificare,am ajuns la 65.9 kg.Deci de la 1 noiembrie am slabit 7.6 kg :D sper sa ma mentin la greutatea asta pana dupa sarbatori.Sunt foarte multumita de rezultate.
Meniul de azi
MD: clementine, paine SM cu gem de caise fara zahar, lapte cu 0.1%
P: ou fiert,cascaval,ardei
G: ciocolata 80% ;;)
C: mancare de fasole cu piept de pui

O saptamana minunata

Felicitari!
>:D<>:D<>:D<

floricica0vesela 20 dec 2010 12:19:02

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
buna ziua fetelor.
ce faceti?

sa ne traisca casuta noua si sa o umplem cu rezultate bune, cu retete delicioase si cu voie buna.


aseara am facut pulpite de pui fara piele cu sos de smantana, si am facut mamaliga din faina de naut. mama a declarat ca ei ii place mai mult decat cea obisnuita, si ca de acum numai din asta mananca:)):)):)):))
uite asa am convins-o sa facem snitele de craciun cu faina de naut.
si tiramisu cu fructoza, deci abaterile mele chiar vor fi minimalizate! cred ca se vor reduce la 2 piscoturi pentru tiramisu:)):)):))

in dimineata asta mananc doar fructe, ca aseara am baut vin si stomacelul meu este dezobisnuit.


loly, multa sanatate si sper ca operatia sa decurga excelent! sa ne auzim cat de curand cu vesti bune!

Diana D 20 dec 2010 12:57:48

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Buna frumoaselor!

Am cam lipsit de la voi, dar v-am citit.
Am fost prin vizite, dar am fost cumintica....doar ieri am baut un paharut de vin si am mancat cateva seminte.
De azi sunt super cuminte pana sambata...knd voi face si eu un tiramisu si o salata de boeuf, plus cateva sarmalute...dar nu vor fii toate in in aceeasi zi. :)

Va pupacesc pe toate si va doresc cat mai multe kg slabite in noua casuta.

floricica0vesela 20 dec 2010 13:04:01

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
felicitari, Ame!>:D<>:D<>:D<

VAmedeea 20 dec 2010 13:11:46

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Citat:

Anterior postat de TinAlexa (Post 443847)
Fetelor astazi Loly intra la operatie sa ne gindim si la ea ca are mare nevoie.

Loly abea astept sa revi cu zimbetul pe buze si cu mult optimist :-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

Doamne ajuta sa fie bine!:-*
Citat:

Anterior postat de uca (Post 443939)
Neata fetelor Casauta noua!!! :D
De azi sunt la diversificare,am ajuns la 65.9 kg.Deci de la 1 noiembrie am slabit 7.6 kg :D sper sa ma mentin la greutatea asta pana dupa sarbatori.Sunt foarte multumita de rezultate.
Meniul de azi
MD: clementine, paine SM cu gem de caise fara zahar, lapte cu 0.1%
P: ou fiert,cascaval,ardei
G: ciocolata 80% ;;)
C: mancare de fasole cu piept de pui

O saptamana minunata

Ai slabit f.f.f. bine!
Bravo, vezi acum de sarbatori sa nu strici treba, da?:))
Ei, stiu ca nu o vei face! Te pup! Si eu azi incep saptamana doi din slabire II. Si o tin doar 5 zile, pe 25 intru in diversificare. Pupici!>:D<
Citat:

Anterior postat de floricica0vesela (Post 444232)
felicitari, Ame!>:D<>:D<>:D<

Flori, multumesc mult!

Si ca sa anunt si de ce ma felicita Flori: am schikmbat prefixul azi. Nici nu ma asteptam, am dar jos in ultimele zile aproape un kg (900 g).
Sunt f. multumita!

Mai tarziu pun si masurile, ca azi mi-am facut timp si pt cm.>:D<>:D<>:D<

uca 20 dec 2010 13:24:21

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Felicitari Ame,super ai slabit[*70*][*70*]
Eu sper sa nu fac abateri de sarbatori.

Diana D 20 dec 2010 13:24:25

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 444237)

Doamne ajuta sa fie bine!:-*

Ai slabit f.f.f. bine!
Bravo, vezi acum de sarbatori sa nu strici treba, da?:))
Ei, stiu ca nu o vei face! Te pup! Si eu azi incep saptamana doi din slabire II. Si o tin doar 5 zile, pe 25 intru in diversificare. Pupici!>:D<

Flori, multumesc mult!

Si ca sa anunt si de ce ma felicita Flori: am schikmbat prefixul azi. Nici nu ma asteptam, am dar jos in ultimele zile aproape un kg (900 g).
Sunt f. multumita!

Mai tarziu pun si masurile, ca azi mi-am facut timp si pt cm.>:D<>:D<>:D<


Felicitarii Ame! Super rezultat!:-*>:D<

Diana D 20 dec 2010 13:26:08

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Meniul meu de azi:

MD: 100 g cascaval, 50 g ardei rosu;
Pranz: 100 g piept de pui la gratar, 3 linguri de fasole batuta,a rdei rosu si 5 feliute de castravete murat;
Gustare: 2-3 cuburi cioco 85%;
Cina: 1-2 fructe

TinAlexa 20 dec 2010 14:09:59

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Ame wooow minunat te FELICIT ce ma bucur pentru tine wooow tot asa inainte.[*1*]
Uca si pe tine te felicit, minunat.[*1*]

Eu m-am suit pe cintar vroi-am sa stiu ce se intimpla dupa petrecere si dupa jumerile mele si mai ales cu telemea (inamicul meu) am ramas socata 74.8 asta este mi-am facut-o cu mina mea.
O zi buna.

elenush 7 20 dec 2010 14:22:42

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Imi permite-ti fetelor sa intru si eu in gasca voastra?>:D<>:D<>:D<.De azi ma dau si eu pe Monty.

meniul de azi

md-mar
cacaua cu lapte cu un praf de scortisoara,un baton de cereale fara zahar
cafea

p-varza calita cu piept de pui

c-salata(rucola,spanac,salata verde)cu branzica de capra

Intre mese,daca imi va fi foame,voi papa niste migdale.

Va pup pe toate si multa bafta.:-*:-*

VAmedeea 20 dec 2010 14:25:22

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Multumesc mult!:-*:-*:-*:-*

Si cm.:
http://lh3.ggpht.com/_5W4oJt4orWI/TQ...0/Immagine.jpg

crissa08 20 dec 2010 14:37:44

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Loly e iesit cu bine din operatie, e la salon!

VAmedeea 20 dec 2010 14:40:14

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Citat:

Anterior postat de TinAlexa (Post 444275)
Ame wooow minunat te FELICIT ce ma bucur pentru tine wooow tot asa inainte.[*1*]
Uca si pe tine te felicit, minunat.[*1*]

Eu m-am suit pe cintar vroi-am sa stiu ce se intimpla dupa petrecere si dupa jumerile mele si mai ales cu telemea (inamicul meu) am ramas socata 74.8 asta este mi-am facut-o cu mina mea.
O zi buna.

Cris, azi e luni. Nu trebuia sa te cantaresti, trebuia sa astepti pana cel putin miercuri. Normal sa arate mai mult. Am mai explicat eu o data despre tranzit, etc.
Ma asteapta. Si mai e ceva, jumarile sigur au fost sarate si te-ai umflat cu apa. :-*:-*:-*
Citat:

Anterior postat de elenush 7 (Post 444285)
Imi permite-ti fetelor sa intru si eu in gasca voastra?>:D<>:D<>:D<.De azi ma dau si eu pe Monty.

meniul de azi

md-mar
cacaua cu lapte cu un praf de scortisoara,un baton de cereale fara zahar
cafea

p-varza calita cu piept de pui

c-salata(rucola,spanac,salata verde)cu branzica de capra

Intre mese,daca imi va fi foame,voi papa niste migdale.

Va pup pe toate si multa bafta.:-*:-*

Bine ai venit!
O singura rectificare la meniu. Laptele trebuie sa fie degresat iar cacao are sigur grasimi (poate pe la voi gasiti si cacao degresata, in Franta stiu ca exista). Daca e asa cum spun eu, ori bei laptele simplu, cu un praf de scortisoara (doar un praf si atat pt ca si ea are grasimi), ori pui in el cafea decofeinizata.
Daca ai cereale, care au IG. mediu, atunci nu trebuie sa le amesteci cu grasimi.
IG-urile medii nu se amesteca cu grasimi.
In rest e f. bine.
Te pup!:-*:-*:-*

VAmedeea 20 dec 2010 14:41:23

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Citat:

Anterior postat de crissa08 (Post 444299)
Loly e iesit cu bine din operatie, e la salon!

Crissa, ce bucurie!
Sa ii transmiti urarile noastre de sanatate si de recuperare rapida si sa ne mai tii la curent. Te pup!>:D<

Purple flower 20 dec 2010 14:41:43

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Buna fetelor >:D<:-*
Ma bucur ca avem casuta noua, sa speram sa ne fie de bine si sa fie cu bun augur acum de sarbatori ;;)
Eu sunt in continuare racita, tusesc ca un cal si ma doare pieptul , tot weekend-ul am dormit , am avut frisoane ...
Aseara mi-am facut 30 minute sa impodobesc bradutul , asa frumos a iesit ...
Astazi in continuare sunt ametita cu raceala dar a trebuie sa vin la munca pentru ca am multa treaba acum pe sfarsit de an ...

Ame, te felicit din tot sufletul .....ai un super rezultat >:D<:-* ma bucur ca iti prieste dieta Man la fel ca si mie dealtfel , cu toate ca la inceput nu erai foarte incantata de ea :)) Pana la urma important e ca te simti bine si ca esti tot mai slabuta >:D<

crissa08 20 dec 2010 14:50:46

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 444304)


Crissa, ce bucurie!
Sa ii transmiti urarile noastre de sanatate si de recuperare rapida si sa ne mai tii la curent. Te pup!>:D<

E putin slabita acum , e si normal, a avut si anestezia totala, dar bine ca a scapat, va avea o noapte mai grea, dar ea e calita si va trece cu bine! I-am spus ca toate v-ati gandit la ea, ca are multe mesaje de citit!

laurra 20 dec 2010 14:51:52

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Buna fetelor.
Nu stiu de ce de vreo doua zile ma simt cam ametita,mai ales cand ies afara ma trage intr-o parte...o fi de la regim?nu cred!

crissa08 20 dec 2010 14:51:59

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Ame, felicitari, ai schimbat prefixul!

VAmedeea 20 dec 2010 14:53:13

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Da, sa stii Diana ca nu ma atragea deloc ideea, mi se aprindea beculetul rosu cand auzeam de hipocalorica. Pana la urma nu e chiar hipo.:))
Poate saraca in grasimi saturate, asta da.
Continui pana ajung la cel putin 57-58. 58 a fost targhetul meu initial si dupa l-am modificat. Dupa 58 vad ce se mai intampla si cum arat.

Ieri al meu sot mi-a spus, citez "Ai slabit ca un caine, te-ai uscat de tot:-o:-o:-o, te-ai ingustat mult (sub sani), ti s-au micsorat sanii". Nu toate o data, dar in cateva propozitii.:))
Acum nu stiu daca a fost de bine sau de rau ca nu prea am inteles.:-s Ideea e ca am dat mult jos la picioare, ca se simte la toti pantalonii si asta ma bucura. Poate pe ultima suta de metri se duce si burta.:P

crissa08 20 dec 2010 14:54:00

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 444320)
Buna fetelor.
Nu stiu de ce de vreo doua zile ma simt cam ametita,mai ales cand ies afara ma trage intr-o parte...o fi de la regim?nu cred!

Buna!
S-ar putea sa ai niste stari diferite o perioada, pana se obisnuieste si organismul, mai este si psihicul care se poate supara pe regim!!! Sunt trecatoare!

crissa08 20 dec 2010 14:56:29

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
[QUOTE=Purple flower;444306]Buna fetelor >:D<:-*
Ma bucur ca avem casuta noua, sa speram sa ne fie de bine si sa fie cu bun augur acum de sarbatori ;;)
Eu sunt in continuare racita, tusesc ca un cal si ma doare pieptul , tot weekend-ul am dormit , am avut frisoane ...
Aseara mi-am facut 30 minute sa impodobesc bradutul , asa frumos a iesit ...
Astazi in continuare sunt ametita cu raceala dar a trebuie sa vin la munca pentru ca am multa treaba acum pe sfarsit de an ...
Sanatate multa!
Sunt si eu partial virusata si de cand am slabit atat de mult sunt mai friguroasa!
Cred ca la tine a fost vaza de varf, pe zi ce trece te vei simti mai bine!
Pupici

VAmedeea 20 dec 2010 14:58:19

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Citat:

Anterior postat de crissa08 (Post 444321)
Ame, felicitari, ai schimbat prefixul!

Da, Crissa! Sunt bucuroasa, de mult nu am mai fost mai jos de 60, de vreo 6 ani, asta in afara de nunta ca si atunci slabisem chiar inainte de la stres.
Abea astept sa te vad si pe tine cu 7 in fata. Sarbatorim!:-*
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 444320)
Buna fetelor.
Nu stiu de ce de vreo doua zile ma simt cam ametita,mai ales cand ies afara ma trage intr-o parte...o fi de la regim?nu cred!

Si eu sunt mai ametita, dar probabil ca e de la vreme si de la oboseala la mine. Plus ca iau si tratament, se aduna cate putin si uite ce iese.
Incearca o cura de vitamine. Din cate am citit eu din capitolele postate de Uca, Dr. Man recomanda neaparat suplimentele alimentare in timpul dietelor. Cauta ceva gen multicentrul, care sa le aiba pe toate si ia calciu, vit D, vit C,, si magneB6 separat.:-*:-*:-*

laurra 20 dec 2010 15:03:34

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Mersi Crissa .Anemica nu am de ce sa fiu ca mananc de toate,ai dreptate poate organismul simte si el diferenta ;problemele cu meteorismul s-au reglat ,de racit nu am mai racit...

laurra 20 dec 2010 15:06:26

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 

Si eu sunt mai ametita, dar probabil ca e de la vreme si de la oboseala la mine. Plus ca iau si tratament, se aduna cate putin si uite ce iese.
Incearca o cura de vitamine. Din cate am citit eu din capitolele postate de Uca, Dr. Man recomanda neaparat suplimentele alimentare in timpul dietelor. Cauta ceva gen multicentrul, care sa le aiba pe toate si ia calciu, vit D, vit C,, si magneB6 separat.:-*:-*:-*
[/QUOTE]
Da s-ar putea sa fie o lipsa de calciu in alimentatia mea.

crissa08 20 dec 2010 15:08:37

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 444337)
Mersi Crissa .Anemica nu am de ce sa fiu ca mananc de toate,ai dreptate poate organismul simte si el diferenta ;problemele cu meteorismul s-au reglat ,de racit nu am mai racit...

Nu e vb de anemie, ci de faptul ca iti schimbi stilul si micsorezi portiile, totul e resimtit de organism, insa va fi spre binele lui!
Eu mancam multe dulciuri si cand am renuntat brusc la ele, nu mi-a fost prea bine si nici usor!

laurra 20 dec 2010 15:14:13

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 


Ieri al meu sot mi-a spus, citez "Ai slabit ca un caine, te-ai uscat de tot:-o:-o:-o, te-ai ingustat mult (sub sani), ti s-au micsorat sanii". Nu toate o data, dar in cateva propozitii.:))
Acum nu stiu daca a fost de bine sau de rau ca nu prea am inteles.:-s Ideea e ca am dat mult jos la picioare, ca se simte la toti pantalonii si asta ma bucura. Poate pe ultima suta de metri se duce si burta.:P
[/QUOTE]
Abia astept sa-mi zica si mie sotul asa.;)
pana acum mi-a zis ca nu mai am fundu asa mare(erau aripioarele de la solduri care ma lateau).

VAmedeea 20 dec 2010 15:15:58

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 444361)


Ieri al meu sot mi-a spus, citez "Ai slabit ca un caine, te-ai uscat de tot:-o:-o:-o, te-ai ingustat mult (sub sani), ti s-au micsorat sanii". Nu toate o data, dar in cateva propozitii.:))
Acum nu stiu daca a fost de bine sau de rau ca nu prea am inteles.:-s Ideea e ca am dat mult jos la picioare, ca se simte la toti pantalonii si asta ma bucura. Poate pe ultima suta de metri se duce si burta.:P

Abia astept sa-mi zica si mie sotul asa.;)
pana acum mi-a zis ca nu mai am fundu asa mare(erau aripioarele de la solduri care ma lateau).[/QUOTE]

E bine ca a observat, el era cel sceptic, nu?
Lasa sa vezi ce zice peste vreo luna, doua!:-*:-*:-*

laurra 20 dec 2010 15:23:48

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Crissa esti extraordinara...ai slabit atatea kg numai in 9 luni!!!

uca 20 dec 2010 15:51:28

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
[QUOTE=Purple flower;444306]Buna fetelor >:D<:-*
Eu sunt in continuare racita, tusesc ca un cal si ma doare pieptul , tot weekend-ul am dormit , am avut frisoane ...

Diana, incearca sa bei ceai de ghimbir,este foarte bun,nu o sa mai tusesti dupa 2 cani de ceai.
Ceaiul il prepari din 10 gr de ghimbir curatat la 250 ml apa.

Multa sanatate

elenush 7 20 dec 2010 16:13:50

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII
 
Buna VAmedde si multumesc mult pentru sfaturi,o sa tin cont de ele>:D<.Scortisoara si cacaua am adaugat-o in lapte ca sa fiu si eu mai fancy-cool:)):)):)),nu e op problema sa le elimin,doar ca nu am stiut ca nu sunt permise.
As vrea sa te intreb daca vinetele am voie sa le gatesc cu ceva carnita,ca o tocanita,sau trebuie consumate doar grill sau ceva de genul.MULTUMESC MULT.:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:32:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO