forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva - Dieta Michel Montignac (http://forum.slabute.ro/arhiva-dieta-michel-montignac/)
-   -   Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII (http://forum.slabute.ro/arhiva-dieta-michel-montignac/gasca-fetelor-tin-montignac-partea-viii-8155.html)

dragadulcica 24 feb 2011 17:43:33

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Bună slăbuţelor!Azi am mancat aşa : un măr, la 20 de minute cereale cu lapte o,1 , după care la vreo 3 ore un măr, am mai stat 30 de minute si am mancat pui la rotisor si ca desert iaut cu esent de rom si scortisoara.Dacă am greşit vă rog să nu ezitaţi in a mă corecta sau orice completară este întotdeauna binevenită, vă mulţumesc anticipat!

LoLy 24 feb 2011 17:56:28

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 542858)
La calorii cand cauti un aliment ,nu dai la cautare ci la adauga .
scrii titlul retetei si nu dai cauta ci adauga sunt amandoua una langa alta.

Multumesc de ajutor...am reusit!!! ;)>:D<

riccioli 24 feb 2011 18:39:27

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Este ok. Trebuie sa ai insa grija la combinatia carne-lactate (la tine puiul la rotisor si iaurtul). In urma consumului de carne cu lactate la aceeasi masa apare nu stiu ce reactie care ingreuneaza digestia si implicit slabirea.

pitic zuz 24 feb 2011 20:09:55

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Saptamana asta am avut numai abateri, am fost la mama acasa si m-a indopat. mi-a fost imposibil sa o fac sa inteleaga ca eu nu mananc anumite alimente si tin dieta :)) si cum nu sunt de fier, am poftit pe ici pe colo si am scapat la o bucatica de pizza facuta in casa, o fasie de slanina afumata cu ceapa si un snitel :D
acum am revenit la constanta si o sa recuperez :D

TinAlexa 24 feb 2011 20:42:10

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Ce faceti fetelor >:D<? Eu sint bine, toti sintem bine :) ma pregatesc fizic si moral pentru ziua de maine unde vor cadea alte 15-25 cm de zapada, ce frumos a fost zilele astea, pasarele, soare... ah, las ca vine primavara scapam noi si de zapada asta:D.
Ce norocoase sinteti cu faina asta SM :D
riccioli, felicitari, woow... dupa o saptamina de dr.Man 3kg, asta da... felicitari ! >:D<
Sint bucuroasa ca astazi am intrat intr-o pereche de blugi pe care ii purtam cind am ramas gravida cu Alexandra si aveam 69kg ;;)
O sa imi fac ceva poze, imi este lene si somn am atitea de facut mama, mama dar nu am chef.
La mine sau mai dus 300 gr dar nu ma bucur inca s-ar putea sa fie pacaleala :)) am multe pofte, vreau lactate si ciocolata la greu :-s abea astept sa se mai linisteasca apele si sa nu le mai vreau.
Apropo pe lista cu activitatile fizice nu am gasit abdomene sau sint trecute altfel, ma puteti ajuta si sa imi spuneti daca exista pe lista, poate nu mai vad eu bine.
Ma duc sa imi fac cumparaturi ca maine va fi durere, eu va doresc o seara frumoasa incontinuare, noapte buna si somn usor.

uca 25 feb 2011 08:58:57

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Neata fetelor
Unde sunteti?V-ati inzapezit?:D La Cluj ninge ca in povesti M-am saturat de zapada :((
Vreau sa vina primavara

lenaG 25 feb 2011 09:23:02

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Buna slabutele>:D<>:D<

Se vede ca ne lipseste cafeaua de dimineata a lui Alice, asa ca va servesc eu azi;)
Va pupik si sa aveti o zi frumoasa:-*


http://www.flu.ro/files/blog_post_im...2/2462_big.gif

Diana D 25 feb 2011 09:29:32

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Neata frumoaselor!

lenaG 25 feb 2011 09:30:35

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Uca pot sa te intreb, de unde cumperi faina sm? vreau sa-l rog pe fratele sa-mi cumpere si mie, el invata la Cluj:)

uca 25 feb 2011 09:34:49

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Citat:

Anterior postat de lenaG (Post 543750)
Uca pot sa te intreb, de unde cumperi faina sm? vreau sa-l rog pe fratele sa-mi cumpere si mie, el invata la Cluj:)

Eu imi iau de la un magazin naturist din Cora.Dar am vazut si la cateva magazine naturiste din oras.


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:38:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO