forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-04-a-5866.html)

crina38 18 aug 2010 14:45:03

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 293835)
Fetele acum o sa ies ....:-*>:D<


o dupa-amiaza placuta angela:-*

symonycy 18 aug 2010 14:55:12

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
buna symo,

s-a mai racorit si pe la noi ....e mai respirabil aerul acum...
e buna ciorba de varza dar sa mananci o data , de 2 ori, nu cred ca as putea manca zilnic:)
Hallo, Crina,
bine ca s-a mai racorit un pic pe la voi. La mine sunt 20 de grade, abia de maine mai urca putin temperaturile. In week-end se anunta 25-26 de grade....
Pai, cred ca 7 zile nu pot sa mananc zilnic ciorba. Incerc, dar....ma-ndoiesc ca voi reusi. Dar mi-a dat Ralu o idee super si am mai citit si pe alte forumuri: sa o strecor si sa beau zeama :)

nicoleta100 18 aug 2010 14:57:57

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de lusimion (Post 293719)
Buna tuturor,

Ma numesc Maria-Luiza, am 34 ani si 81.5kg ( astazi). Tocmai am inceput dieta de aproape 2 saptamani. Ma bucur sa fiu in comunitatea voastra.:)

Bine ai venit!!!>:D<
Si noi ne bucuram:):)
Ce dieta urmezi?:-/:-/:-/:-/

Fulguta 18 aug 2010 15:03:57

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 293652)
Fulga daca tu ramai alba ca zapada ,eu pot sa fiu unul dintre pitici...sti lucreaza subteran si nu sunt nici ei bronzati....

Ce ?????? Nici tu nu esti bronzata ? :-/ Daca eram in locul tau stateam acolo la tine la bronzat in f....gol ! :)) Sa nu ma bronzez cu urme de costum de baie ! :))
Sunt de acord dar sa fii piticul cel vesel ca tu asa esti mereu si optimista ! ;)
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 293675)
da chiar niste BATAITA ca nu ne-ai mai dat demult Fulguto....
pepene cu sare!!!!!:-sindiferent cat arata cantarul maine cu 6 sau cu 7 in fata , eu am de treaba serioasa cu regimul...sa ajung odata la 64kg...ce o tot lalai atata!!!
te pup:-*

Crina daca vrei bataita se rezolva imediat ! :)) Am zis sa va las si eu un pic mai libere ,concedii...ce vrei sa vin cu matura dupa voi in concediu ? :-/:)) As face-o daca as putea ! :))
Da asa manca aseara :))pepene cu sare si paine ! :))
Ce bine ar fi sa ajungi o data la mentinere sa vezi ce bine este,parca slabesti fara sa vrei cand esti la mentinere si nu mai esti asa de stresata ! Te astept la linia de sosire cat mai curand si pe tine si pe Aly ! :-*:x>:D<

Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 293679)
super tare asta...:)):)):))...dar nu esti unul din piticii care ma trimite pe mine sa pap noaptea..nu ?////:)):)):))

Citat:

Anterior postat de angela av (Post 293694)
Nu Crina...Doamne fereste ...eu ti-as face bau de nu te-ai mai apropia noaptea de frigider...

Ce haioase ati fost amandoua ! :D

nicoleta100 18 aug 2010 15:09:01

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Salutare>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
Emy- iti urez somnik usor si spor la treaba daca vrei sa faci zacusca!!!:-*
Symo- ce faci mami? sa sti ca deja l-am pupacit pe Robert din partea ta(am invatat lectia),acum ne-am trezit ,am facut nani amandoi:-*
Fetelor ,va doresc o zi racoroasa ,ca la noi e asa de cald!!!!!!!!!!!!:-*:-*:-*

symonycy 18 aug 2010 15:10:41

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Valeuuuuuuuu, Fulgule, am intrat sa vad tortul care l-ai facut azi.....si peste cate bunataturi am dat acolo......:((

symonycy 18 aug 2010 15:14:23

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 293881)
Salutare>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
Emy- iti urez somnik usor si spor la treaba daca vrei sa faci zacusca!!!:-*
Symo- ce faci mami? sa sti ca deja l-am pupacit pe Robert din partea ta(am invatat lectia),acum ne-am trezit ,am facut nani amandoi:-*
Fetelor ,va doresc o zi racoroasa ,ca la noi e asa de cald!!!!!!!!!!!!:-*:-*:-*

La mine-i racoroasa de m-am saturat naiba de atata racoare....
Pentru tine si bebetto:
http://friends18.com/img/bear/0226.jpg

Fulguta 18 aug 2010 15:27:04

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 293770)
Buna, fetele, azi am fost la targ si l-am inoit pe al meu, i-am luat cateva perechi de pantaloni de in mai largi, sa-l incapa bine cu ghipsul..Si sosete subtiri de vara.Eu ca niciodat anu mi-am luat nimic, ca deabia asteptam sa plec de acolo, a fost soare si m-a batut in cap..
Fulgule, cum am intrat am vazut tortul tau, da am fugit repede, ca arata bestiaalll :((:((
Ce-mi plac florile tale, Ralu..ador culoarea:x:x>:D<
Fetele, cred ca am facut insolatie, ca frige pielea pe mine si m-a luat si somnul..Ma duc in doemitor, fac intuneric si ma culc un pic.
Azi nu am tinut ziua de fructe, pana acum am mancat la md o cescuta de lapte degresat cu 2 foite Wasa, si la pranz o conserva de fasole boabe mari din borcan, cu oregano si o salata mare de castraveti, ceapa verde, ardei kapia si otet balsamic.plus o rosi cu oregano;;)+o para
Am deabia 700 de cal pana la ora asta, asa ca o s amai bag la gustare nuci sau o mana de seminte:)
la cina nu stiu...as vrea sa coc vinete si ardei, da e asa caaald#:-smai vad eu dupa ce ma trezesc, ca am timp.
va pupi pe toate fetele, o zi frumoasa!:-*>:D<

Buna Emy drag ! :-*>:D<:D
Ce bine ca i-ai luat pantalonasi de in ,sunt asa de racorosi ! :D Si cum ai zis si tu il incape si cu ghipsul ! Lasa ca iti iei tu alta data,daca zici ca era asa de cald si crezi ca ai facut insolatie ! Sper ca dupa somnic sa-ti revii :-*.
Bine ca ai fugit repede ! Daca iti spun ca din tort mai este decat o feliuata ma crezi ? :-/:-o
A mancat cumnatica 2 bucati,cumnatelul 2,,a luat 3 bucati sa duca jos la fete,a venit o vecina la noi si a vazut tortul si i-a dat si ei si gata tortul ! :)) Eu ,al meu si soacra nu ne-am atins de el ! :)) Mai rau este ca le-am facut pofta prin telefon la ai mei si acum nu am ce sa le duc ! :))
Ce frumos papi tu ,lasa ca pana te culci se strang caloriile ! ;)
Daca ai stii ce mult imi place si mie oregano si busuioc sa pun in mancare ! ;)
Si eu te pupacesc mult ! Am avut noroc cu netul azi .vad ca merge binisor ! :D
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 293819)
Doi politisti discuta
_De ce pui copilul sa doarma in dulap?
_Data trecuta a cazut din pat si nu am auzit....

Doi politisti se intalnesc
- ma de Paste ti-am cumparat un ou kinder
a doua zi dupa Paste se intalnesc din nou
- Ce zici ti-a placut oul?
Ciocolata era excelenta dar capsula deabea am inghitit-o...

Politistul in muzeu,da o vaza jos care se sparge.Paznicul,palid,se apropie in fuga
_ Vai de mine,era o piesa de 3000 de ani....
_ ce m-am speriat,credeam ca am spart ceva nou...

Super bancurile Angi ! :)):)):))
Citat:

Anterior postat de symonycy (Post 293833)
Hallo, fetele frumoase!!!!!!!!!!!!!
Am ajuns cam acum o ora, rupta de foame. Nu mancasem decat o banana si o rosie, ca am fost plecata. Am bagat repede un castron de ciorba de varza....daca aseara deja ma saturasem de ea, acum, la foamea care am avut-o mi s-a parut delicioasa
Fulgule, tot vrenicuta esti si cand esti bolnavioara ;;). Cum iti mai e acum? Tot canicula e la tine?


Ce face foamea asta din om ! :)) Zici ca era delicioasa ? :-/:))

Sa te odihnesti Simo drag ! Ai grija de tine ,te rog frumos ! :-*
Dupa cum zicea si Crina,azi poti sa respiri ! Eu asa si asa dar am mai uitat ca am stat in bucatarie si mi-am facut de lucru ! :))Pup dulce o fata frumoasa ! :-*

Fulguta 18 aug 2010 15:29:13

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de symonycy (Post 293883)
Valeuuuuuuuu, Fulgule, am intrat sa vad tortul care l-ai facut azi.....si peste cate bunataturi am dat acolo......:((

Vezi daca nu intri mai des in album ,cand intri ai soc ! :))Daca intri des te obisnuiesti :Dsi zici...asta am vazut si ieri si gata nu iti mai este pofta ! :))

symonycy 18 aug 2010 15:46:09

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 293916)
Vezi daca nu intri mai des in album ,cand intri ai soc ! :))Daca intri des te obisnuiesti :Dsi zici...asta am vazut si ieri si gata nu iti mai este pofta ! :))

La ce mi-au vazut mie azi ochisorii.....nu mai intru pana n-oi fi schila...macar atunci imi trece pofta de torturi cu o cioco sau altceva dulce :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:46:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO