forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-04-a-5866.html)

nicoleta100 13 aug 2010 10:43:51

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de incognito (Post 288045)


Serus Nico...:)
AI ceva de gatit nu gluma. Nu e cald la tine?
Ca n-as gati acum pt nimic in lume.:D
Pizza aia e cu faina integrala sau?
Acuma nu stiu ..daca vrei tu sa tii post ok. Dar nu prea e indicat ..mai ales pe caldura asta sa nu mananci nimic..si apoi sa bagi o pizza ...;) indiferent ca e vege sau nu. Pizza e pt mentinere.:D;)
Sper ca nu te-am supa.>:D<

salutare>:D<
inca nu e chiar asa de cald,la mine dupamasa e cald ca imi bate soarele in geam,acum e ok!!!
nu e cu faina integrala ,ca nu am facut eu blatul ,l-am cumparat de la brutarie:">:">:">
tocmai pap o felie foarte mare de pepene rosu asa ca postul meu negru s-a dus!!!!
sunt la ziua de carbohidrati azi (dieta Rina) de aceea pap pizza ,in carte zice ca e voie!!!
nu ma supar ,doamne fereste cum sa ma supar!!!nu e voie sa ne suparam ;););)orice sfat e bine venit!!!
pupici:-*:-*:-*

crina38 13 aug 2010 10:55:28

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 288056)
Scuze fetele ,vb la telefon de 1 ora cu fosta cumnata ,adica fosta sotie a lui fratimiu !
Nu prea se simte bine....si simtea nevoia sa vb cu mine ! Va povestesc cand o sa am starea necesara ! :-*>:D<


Fulguta psihoterapeutul de serviciu!!!!:)

incognito 13 aug 2010 11:01:37

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 288060)
salutare>:D<
inca nu e chiar asa de cald,la mine dupamasa e cald ca imi bate soarele in geam,acum e ok!!!
nu e cu faina integrala ,ca nu am facut eu blatul ,l-am cumparat de la brutarie:">:">:">
tocmai pap o felie foarte mare de pepene rosu asa ca postul meu negru s-a dus!!!!
sunt la ziua de carbohidrati azi (dieta Rina) de aceea pap pizza ,in carte zice ca e voie!!!
nu ma supar ,doamne fereste cum sa ma supar!!!nu e voie sa ne suparam ;););)orice sfat e bine venit!!!
pupici:-*:-*:-*

No bun atunci..nu stiu cum e cu rina:D
sa ai pofta.,,la pepene:P
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 288068)
Fulguta psihoterapeutul de serviciu!!!!:)

:)) Sa stii ca da. Toata lumea trage de ea saracuta.

angela av 13 aug 2010 11:40:48

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Crina draga,soacra ta o sa mearga la tara sau ramane in Bucuresti...colega mea care a facut citostatice mergea la 3 sapt. la Cluj...ei la o sapt. dupa cito ii era rau de nu se putea ridica din pat..Doamne multumesc acum e bine...i-a crescut si parul ....si incearca sa mearga mai departe si sa uite acea perioada din perioada ei.....

Alynuta 13 aug 2010 12:01:13

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Ce faceti fetelor?

angela av 13 aug 2010 12:02:42

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 288152)
Ce faceti fetelor?

Alynuta inca un pic si plec acasa ...ura pana luni liber...doamne inca o sapt. e gata...nu stiu dar dupa ce trece miercuri e gata sapt.

VentoFreddo 13 aug 2010 12:03:15

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Scumpo, am iesit pe terase si balcoane la udat d eflori, s-a facut cald tare si aici, am intrat transpirata, acuma savurez racoarea de dupa dus si un pahar d apa cu ghiatza:)
In curand o sa ma duc sa gatesc ceva pt pranz..inca nu stiu ce:-/
Tu ce faci?

angela av 13 aug 2010 12:03:28

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Fulgule fosta cumnatica e bolnavioara...

angela av 13 aug 2010 12:04:29

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Emy vezi ca nu e recomandat pe caldura sa bei apa cu ghiata...

Alynuta 13 aug 2010 12:07:11

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 288038)
salutare>:D<>:D<>:D<si bine v-am gasit in noua casuta!!!
astazi am venit mai tarziu ,pt ca am treaba ,ii fac surorii mele 1 tarta cu visine+4 pizza ,iar pt mine si mama 2 pizza vegetariene,iar sotului nu-i fac nik ca e plecat in Italia!!!:P(mananca el paste acolo!!!)
de macat nu am mancat nimik azi ca vrea sa tin post negru pana pe la 14.00(mi-a zis mama ca azi e bine sa ti post ca e una dintre cele 12 vineri mari de peste an,asa capana la 14.00 nu pap nimik)
@ANGELA -dar tu cand te mai odihnesti?:-/:-/:-/dimineata devreme muncesti,la servici muna,cand vi acasa iar mai muncesti ceva,inainte de culcare iar lucrezi.of,da mai poti:-/:-/:-/cum rezisti:-/:-/:-/care este secretul:-/:-/:-/o zi buna!!!:x
@FULGA -si tu ma uimesti !!!dimineata la 6zumba????? esti de admirat!!!!harnica ,exact ca ANGELA!:-o:-o:-o O ZI BUNA SI RACOROASA:x
@ALYNUTA-iti urez spor la treaba si o zi racoroasa:x
@EMY-SALUT:)ce papa bun,yammy!!! o zi buna:-*
@mami SUMO-unde umbli:-/:-/:-/iar ma lasi de capul meu:-/:-/:-/
@mamiRALU-cred ca esti la servici! mult spor sa termini repede si sa vi acasa la mine:x:x:x
tuturor va doresc o zi buna si racoroasa!!!!>:D<>:D<>:D<

Nicoleta,mai ai putin si e ora 2,e buna cate-o zi de post.Sa ai si tu o zi racoroasa ,ca azi am auzit ca va fi teroare.


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:56:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO