forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O alta poveste banala. Jurnal iacobitza (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/alta-poveste-banala-jurnal-iacobitza-10650.html)

danny78 03 dec 2011 18:52:12

Re: O alta poveste banala. Jurnal iacobitza
 
Citat:

Anterior postat de iacobitza (Post 866460)
greseala mea e ca nu ma limitez strict la un meniu pe care trebuie sa il urmez.pur si simplu ma gandesc ca nu mor daca mai iau si un pic din asta si un pic din ailalta.Placinta aceea am savurat`o pe la 11 cand eram moarta de foame si dupa am mers la plimbare 2 ore prin magazine asa ca nu-mi fac probleme pt ea dar de maine incerc sa imi alcatuiesc un meniu strict pe care sa il urmez ca asa o sa tot iau din fiecare cate un pic si nu rezolv nimic.sincera sa fiu eu sunt terifiata ca vine Craciunul si o sa fie atatea bunatati.Daca ar fi mancarea nici nu mi-am pasa dar sunt atatea prajituri :)))nu stiu ce o sa fac:-s

asa este . va fii o adevarata tragedie ptr tine cu atatea dulciuri. o sa reusesti cu ajutorul nostru

danny78 03 dec 2011 18:59:48

Re: O alta poveste banala. Jurnal iacobitza
 
tu cam ce vrei sa mananci maine . poate ma inspir si eu din meniul tau

iacobitza 03 dec 2011 19:29:16

Re: O alta poveste banala. Jurnal iacobitza
 
hmmm ma gandeam asa:
dimineata cafea+100ml laplte+zaharina
pe la 10 00 :un mar sau 2
pranz:orez fiert cu legume
gustare 16 00 un iaurt +un fruct
seara ma gandeam la cartofi natur cu o lingura de smantana in loc de unt sau compot de mere

iacobitza 03 dec 2011 19:39:09

Re: O alta poveste banala. Jurnal iacobitza
 
app imi cer scuze ca nu m-am prezenat,ma numesc Gabriela

danny78 04 dec 2011 08:34:24

Re: O alta poveste banala. Jurnal iacobitza
 
Citat:

Anterior postat de iacobitza (Post 866526)
app imi cer scuze ca nu m-am prezenat,ma numesc Gabriela

stiu gabi ca ti-am citit jurnalul de la inceput . vezi ca ti-ai facut un meniu perfect pentru azi . nu manca nimika dulce. si vezi rezultatele . sa faci programul de 1 mila sa ai si ceva miscare si vei vedea rezultate . tu cand ai ziua de cantar . eu de exemplu o am luni . inainte ma cantaream si de 10 ori pe zi si am renuntat.

iacobitza 04 dec 2011 21:33:20

Re: O alta poveste banala. Jurnal iacobitza
 
hmmmm vineri ma cantaresc si eu de 10 ori pe zi da am zis k gata ma cantaresc numai o data pe saptamana k nu are rost :)))ma demoralizez

danny78 05 dec 2011 08:33:13

Re: O alta poveste banala. Jurnal iacobitza
 
Citat:

Anterior postat de iacobitza (Post 867255)
hmmmm vineri ma cantaresc si eu de 10 ori pe zi da am zis k gata ma cantaresc numai o data pe saptamana k nu are rost :)))ma demoralizez

stii care e faza cu cantaritu ?
te cantaresti dimineata si gata ca dupa ce bei o cafea automat ai mai mult , mai bei apa si tot asa si cat vezi la sfarsitul zilei .... te ia groaza . mai bn te abtii:)):))

iacobitza 05 dec 2011 14:34:10

Re: O alta poveste banala. Jurnal iacobitza
 
da asa e ai dreptate azi am comiso iara am vazut dimineata ca a facu mama o prajitura si m-am imfrupat cu cateva bucatele:))guilty kill me:))dar dupa am mers pe jos jumatete de ora....dar totusi imi pregatesc pentru pranz un iaurt cu visine proaspete ca sa mai ai din caloriile pe care le-am mancat dimineatza

Jen 05 dec 2011 14:38:06

Re: O alta poveste banala. Jurnal iacobitza
 
Mult succes Gabriela!
Noi suntem alaturi de tine si te sustinem.
Felicitari pentru kilogramele pierdute! ;;)

iacobitza 05 dec 2011 14:49:25

Re: O alta poveste banala. Jurnal iacobitza
 
multumesc pentru incurajari:*


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:45:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO