forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/azi-e-prima-zi-restul-vietii-mele-jurnal-ciucik-4363.html)

Ciucik 09 aug 2010 20:28:15

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 282872)
ce misto!!!!
super tare varul tau!!!;););)

Saru' mana :"> Pe 2 septembrie face 11 ani :) E varul meu preferat ever and ever!!!

Adella 09 aug 2010 20:44:01

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Ciucik (Post 282866)
Si daca tot m-am intors si am vazut cu ce caldura ati avut grija de casutza mea, am si eu o surpriza pentru toate slabutzele ever!!!
Este vorba despre o inregistrare scurta cu varul meu pe cand avea vreo 4-5 anisori.
Auditzie placuta si ne revedem dupa zumba! :-*

:)):)):)):))Ce tareeeeeee ..sa-ti traiasca:-*>:D<>:D<

Ciucik 09 aug 2010 20:54:22

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 282930)
:)):)):)):))Ce tareeeeeee ..sa-ti traiasca:-*>:D<>:D<

Hihi, dada, e irezistibil si IT'S ALL MINE >:)>:)>:)

Adella 09 aug 2010 20:57:44

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Ciucik (Post 282957)

Hihi, dada, e irezistibil si IT'S ALL MINE >:)>:)>:)

;;);;);;)Ni l-ai impartasit si noua un pic ..asa cu portia:))

Ciucik 09 aug 2010 21:04:57

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 282971)
;;);;);;)Ni l-ai impartasit si noua un pic ..asa cu portia:))

Ramai aproape si poate mai prinzi o bucatzik :P:))

Poofy Girl 09 aug 2010 21:42:49

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Înainte de a o zbughi la somn, am trecut pe-aici să-ţi zic să mai numeri un fan. Mă enerva mutriţa aia mov din dreptul jurnalului tău şi am intrat să citesc de ce eşti tristă şi mov. Şi m-am amuzat tare! :) Ai un super stil! Abia aştept să aflu mai multe despre tine şi sper să vorbim mai multe de mâine-ncolo (acu' mi s-a făcut somn şi eu sunt ca un bebe mai mare. n-am dormit după amiază şi acum sunt somnoroască şi mârâietoare), te trec la favorite!
Noapte dulce! :)

nicoleta100 09 aug 2010 23:45:45

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
noapte buna si somnik pufos!!!http://www.deeasoft.com/wp-content/u...are-doarme.jpg

mysterious girl 10 aug 2010 06:45:54

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
neatza.
mersi mult pentru vizita in jurnalul meu:D si m-am gandit sa dau o raita pe aici pe la tine;)
imi cer scuze ca te-am neglijat in ultima vreme:P

cum mai esti? ceva noutati?;;);;)

http://www.desiglitters.com/wp-conte...litters-33.gif

nicoleta100 10 aug 2010 07:44:30

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
'neata !!!
ce faci Ciucik???? ai plecat la scarbici????!!!!!
ai servit :
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:8...ejun-1.jpg&t=1pofta buna!!!

Adella 10 aug 2010 07:47:13

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Neata Ciucik>:D<>:D<
O zi minunata;;)>:D<

Ciucik 10 aug 2010 07:54:26

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Poofy Girl (Post 283059)
Înainte de a o zbughi la somn, am trecut pe-aici să-ţi zic să mai numeri un fan. Mă enerva mutriţa aia mov din dreptul jurnalului tău şi am intrat să citesc de ce eşti tristă şi mov. Şi m-am amuzat tare! :) Ai un super stil! Abia aştept să aflu mai multe despre tine şi sper să vorbim mai multe de mâine-ncolo (acu' mi s-a făcut somn şi eu sunt ca un bebe mai mare. n-am dormit după amiază şi acum sunt somnoroască şi mârâietoare), te trec la favorite!
Noapte dulce! :)

Hihi, saru' mana si mersi de vizita! Ma simt onorata stimabila slabutza ca sunt pe lista ta de favorite. Te si anume pup tare! ;;)

Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 283192)

Hahahaha...ce dulceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....da, semanam din profil asa... :>:P

Citat:

Anterior postat de mysterious girl (Post 283256)
neatza.
mersi mult pentru vizita in jurnalul meu:D si m-am gandit sa dau o raita pe aici pe la tine;)
imi cer scuze ca te-am neglijat in ultima vreme:P

cum mai esti? ceva noutati?;;);;)

http://www.desiglitters.com/wp-conte...litters-33.gif

Nu e nimic, stiu ca te gandesti la mine chiar daca nu intri.. I AM ALWAYS ON YOUR MIIIIIIIIND, I AM ALWAYS ON YOUR MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIND :D:D:D:D:D
Noutati nu am...nu m-a sunat nici aseara George... :( Dar eu inca mai sper ca nu se insoara :D

Citat:

Anterior postat de Adella (Post 283360)
Neata Ciucik>:D<>:D<
O zi minunata;;)>:D<

Buna dimineata, soare!!!! Sa ai si tu o zi nemaipopo! Ai grija la calduri ;)

Ciucik 10 aug 2010 07:55:36

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 283353)
'neata !!!
ce faci Ciucik???? ai plecat la scarbici????!!!!!
ai servit :
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:8...ejun-1.jpg&t=1pofta buna!!!

Neatza, amiga! Normal ca sunt la munca...cineva trebuie sa aduca si bani in comunitatea asta... :P:P:P Haidi spor in toate!

Dafy 10 aug 2010 08:52:59

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Salut Ciucika,
Am citit primele tale 2 postari din Jurnal si parca ma vedeam pe mine, si eu am crescut cu bunica mea care era cea mai fericita cand eu papam si mereu era cu papa dupa mine avand exact aceasi expresie "daca fata e grasa e si sanatoasa", nah ce sa le faci asa sunt bunicile. Si m-am mai identificat si cu negatiile tale, la fel ziceam, si eu ehh lasa ca nu sunt atat de grasa (oriunde mergeam cautam fete mai plinute sa ma compar cu ele si mereu il intrebam pe sot daca sunt mai grasuta ca si una ca si alta) apoi si eu ca si tine ziceam ca ce pt. a slabi e nevoie de multi bani si timp sa mergi la sala si la masaj and stuff . . . ehh scuze si negare, dar iata ca v-am gasit pe voi si suntei exact ce am eu nevoie, cineva cu care sa discut care sa ma incurajeze si sa nu ma lase sa cedez.
Iti doresc spor la slabit si ne mai citim. O zi frumoasa sa ai. :-* >:D<

Dafy 10 aug 2010 08:55:11

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Ahhh tu acuma ai 68 kg, exact cat vreau sa am si eu in prima faza. In cat timp ai salbit de la 75 kg? (dc am inteles eu bine din primele postari ca ai avut initial 75 kg).

Ciucik 10 aug 2010 09:25:54

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Dafy (Post 283486)
Ahhh tu acuma ai 68 kg, exact cat vreau sa am si eu in prima faza. In cat timp ai salbit de la 75 kg? (dc am inteles eu bine din primele postari ca ai avut initial 75 kg).



Draga Ratzushka, pe 25 iunie aveam 74.9 kg. Intr-o luna am ajuns la 70.3 parca, iar apoi am schimbat prefixul. :) Azi dimineata m-am cantarit si am luat vreo 700 de grame, asta pentru ca de joi pana duminik am mancat haotic (am fost si plecata si nu am putut sa ma tin de planul initial). :) However, pana joi acum vreau sa revin la cele 68.8 kg pentru ca apoi sa pot continua de unde am ramas... Pe 28 as pleca la mare si vreau sa incerc sa tind catre un 65 kg, dar nu cred ca se poate. Oricum, orice kg in minus conteaza si partea buna e ca SE VEDE!!! :) Sa nu te descurajezi si sa nu te grabesti, cam astea ar fi sfaturile mele... Daca o sa te uiti prin meniurile mele o sa vezi ca in perioada asta chiar am mancat bine, nu m-am infometat, deci faza cu 5 mese pe zi, ceva miscare si aproximativ 1000 kcal pe zi chiar functioneaza! :)
Multa bafta si nu uita ca te poti baza pe noi! ;) (aici suntem un fel de mafie a slabutzelor :)))

Dafy 10 aug 2010 09:32:15

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Ciucik (Post 283537)

Draga Ratzushka, pe 25 iunie aveam 74.9 kg. Intr-o luna am ajuns la 70.3 parca, iar apoi am schimbat prefixul. :) Azi dimineata m-am cantarit si am luat vreo 700 de grame, asta pentru ca de joi pana duminik am mancat haotic (am fost si plecata si nu am putut sa ma tin de planul initial). :) However, pana joi acum vreau sa revin la cele 68.8 kg pentru ca apoi sa pot continua de unde am ramas... Pe 28 as pleca la mare si vreau sa incerc sa tind catre un 65 kg, dar nu cred ca se poate. Oricum, orice kg in minus conteaza si partea buna e ca SE VEDE!!! :) Sa nu te descurajezi si sa nu te grabesti, am astea ar fi sfaturile mele... Daca o sa te uiti prin meniurile mele o sa vezi ca in perioada asta chiar am mancat bine, nu m-am infometat, deci faza cu 5 mese pe zi, ceva miscare si aproximativ 1000 kcal pe zi chiar functioneaza! :)
Multa bafta si nu uita ca te poti baza pe noi! ;) (aici suntem un fel de mafie a slabutzelor :)))

Yup, bune sfaturi sa nu ma descurajez si sa nu ma grabesc (asta e o probl la mine ca eu as vrea in o sapt sa ajung la kg dorite . . . si dc nu e asa ma descurajez si renunt) . . . darrrr dc se va intampla asa o sa apelz la mafie :>
Yuhuuu mergi la mareeee, fun in the sun! Unde mergi, pe meleaguri mioritice sau prin strainataturi?

Ciucik 10 aug 2010 09:45:01

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Dafy (Post 283545)
Yup, bune sfaturi sa nu ma descurajez si sa nu ma grabesc (asta e o probl la mine ca eu as vrea in o sapt sa ajung la kg dorite . . . si dc nu e asa ma descurajez si renunt) . . . darrrr dc se va intampla asa o sa apelz la mafie :>
Yuhuuu mergi la mareeee, fun in the sun! Unde mergi, pe meleaguri mioritice sau prin strainataturi?

Eii.. raman la noi, nu ma ajuta finantele sa plec afara. Oricum, tinand cont ca de 6 ani nu am fost deloc la mare...e o mare realizare :P Poti in doua saptamani sa dai si 5 kg prin infometare...numai ca iti dai peste cap si organismul si efectul de yo-yo o sa se faca simtit imediat dupa, ajutandu-te sa pui la loc tot in cel mai scurt timp posibil, si poate si cu bonus... Been there, done that! :D

Flori V. 10 aug 2010 09:51:01

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Buna Ciucik!
Ce faci tu? Muncesti cu drag si spor pentru a-l tarii viitor?:)):))
Ma gandeam eu ca nu... nu de alta, dar eu am azi un chef de munca precum magarul de fuga (vaiii ce-mi place mie expresia asta :)):))).
In concluzie, am trecut sa-ti urez o zi mai buna decat a mea! Pup tzuca!!!

Ciucik 10 aug 2010 10:11:12

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 283571)
Buna Ciucik!
Ce faci tu? Muncesti cu drag si spor pentru a-l tarii viitor?:)):))
Ma gandeam eu ca nu... nu de alta, dar eu am azi un chef de munca precum magarul de fuga (vaiii ce-mi place mie expresia asta :)):))).
In concluzie, am trecut sa-ti urez o zi mai buna decat a mea! Pup tzuca!!!

Deci sunt de acord cu faza cu magaru' :P :)):)):)) tare expresia, ma faci mandra...cred ca e un nou florism :P

Flori V. 10 aug 2010 10:23:04

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Ciucik (Post 283597)

Deci sunt de acord cu faza cu magaru' :P :)):)):)) tare expresia, ma faci mandra...cred ca e un nou florism :P

;;)pai ce fata, nu mai tu stii din astea bengoase?
Iti calc si eu pe urme... incetisor asa, ca o doamna ce sunt :)):)):))

Ciucik 10 aug 2010 10:39:49

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 283617)
;;)pai ce fata, nu mai tu stii din astea bengoase?

Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 283617)
Iti calc si eu pe urme... incetisor asa, ca o doamna ce sunt :)):)):))

Asa e, esti o doamna, ce ... magaru' tau??? :P

Ciucik 10 aug 2010 19:08:17

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Seara buna, slabutzelor de pretutindeni!!!
Continui seria momentelor amuzanto-penibile cu o inregistrare de pe vremea cand eram pufoasa si nici ca-mi pasa, ba mai mult, lumea ma iubea la maxxxxim! :D Am descoperit acum 4 ani o caseta cu mine de cand aveam 2-3 anisori si am tras-o pe-un mp-3...va ofer si voua cateva minute de funny stuff (scuze pentru felul in care se aude, dar totusi tineti cont ca inregistrarea e de acum 24 de ani)... si inca ceva: persoana cu care cantam este mama verishorului meu (cel din inregistrarea trecuta) :)

Ciucik 10 aug 2010 19:24:36

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
:( Da... nu credeam sa ajung sa spun asta vreodata, dar e prea mare (fisierul)...chiar si arhivat... Raman datoare pana cand imi dau seama cum sa fac sa vi-l pun la dispozitie... Tare m-am mai suparat.. :((
SUPARAAAAT...SUPARAT SUNT DOAMNE IARASHI SUPARAAAAAAAAAAAAAAT..... etc

andreeaalina 10 aug 2010 22:38:55

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Buna! Ce faci draga?
Am trecut sa-ti spun noapte buna >:D<

extincteva 10 aug 2010 22:54:12

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
umbli deci cu ciudatenii care nici nu se pot arhiva si cuantifica
am auzit eu asta in aeroport la una ca de ce sa nu treaca cu niste lut si acolo i-au dat peste nas ca daca face o bomba?
deci cu bombele nu e de glumit fata
sa imi dai un pupic o barfa o vorba buna ceva cand mai treci pe aici si pe la noi

nicoleta100 10 aug 2010 23:56:52

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
noapte buna ,Ciucik!!!!http://i40.tinypic.com/solrhz.jpg

Dafy 11 aug 2010 08:55:19

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Neata Ciucik
Hmmm ce fain de tine ca ai casete cu tine micuta! Eu nu am decat poze :(
Cum mai merge dieta? Toate bune si frumoase?

yulyka 11 aug 2010 13:26:00

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
hey ciucik!!!ce mai faci???pupici:-*

nicoleta100 11 aug 2010 15:08:51

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
fatttaaaaaaaaaaaa,nu mai zici nimik???
hai zi o poanta ceva ,ca asa am o stare naspa,am si febra musculara,si ma gandeam sa te vizitez sa ma faci sa rad:D:D:D:D:D:D
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

VentoFreddo 11 aug 2010 19:49:27

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Ciucikaaaaaa, dulcica mea, mi-a fost dor de tine:-*:-*>:D<Ms ca ai trecut prin casuta, am incheiat perioada de 'pauza' , de acum o sa vb mai des:-*>:D<>:D<
http://www.floriintimisoara.ro/flori...s-mare-jpg.jpg

Ciucik 11 aug 2010 19:55:40

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de andreeaalina (Post 284695)
Buna! Ce faci draga?
Am trecut sa-ti spun noapte buna >:D<

Offf...ce pacat ca nu am fost pe faza ca sa primesc acel "Noapte buna"... >:D<

Citat:

Anterior postat de extincteva (Post 284721)
umbli deci cu ciudatenii care nici nu se pot arhiva si cuantifica
am auzit eu asta in aeroport la una ca de ce sa nu treaca cu niste lut si acolo i-au dat peste nas ca daca face o bomba?
deci cu bombele nu e de glumit fata
sa imi dai un pupic o barfa o vorba buna ceva cand mai treci pe aici si pe la noi

Fata, eu sunt o bomba prin definitie, deci tu esti cea care ar trebui sa fii informata ca cu mine nu e de glumit!!! :))
Azi nu am putut sa va impartasesc nici barfe, nici vorbe bune pentru ca se pare ca situatia devine nashparlie rau la munca si prefer sa fiu precauta. Este un razboi mai mult sau mai putin tacit intre doi directori, unul fiind seful meu direct si mana dreapta a directorului general (il voi numi in continuare "ala micu'" pentru ca are vreo 120 de kile si 1.90 m). Alalaltu' (un Mikidutza-juma' de buletin la vreo 2o de kile si 1.50 m) ii tot pune betze in roate astuialalt si ii bate apropouri directorului general cum ca sunt prea multe fete in dep. contabilitate care aparent nu fac nimic. Prin urmare toti sunt cu ochii pe noi (vai vai vai!), cu atat mai mult cu cat asta micu' (de respira greu) e in concediu si deci nu e nimeni sa ne pazeasca! :((:((:(( Acum mai mult ca oricand tre sa fiu atenta la accesul la net, pt ca nu as vrea sa mi se reprosheze ca frec mouse-ul in loc sa lucrez... Offffffffffffffffff, unde e cavaleru' in armura stralucitoare cand ai nevoie de el?????? Georgeeeeeee, daca ma auzi vin' la noapte de ma fuuuuuura!!!!! :D

Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 284802)
noapte buna ,Ciucik!!!!http://i40.tinypic.com/solrhz.jpg

:-*:-*:-*:-*:-*

Citat:

Anterior postat de Dafy (Post 284946)
Neata Ciucik
Hmmm ce fain de tine ca ai casete cu tine micuta! Eu nu am decat poze :(
Cum mai merge dieta? Toate bune si frumoase?

Cam stau pe loc in ultimele zile... Ma ingrijoreaza treaba... Dar sunt si f balonata pt ca beau apa in prostie si deshteapta de mine am cam uitat de ceaiuri... :"> Shame on me!!!

Citat:

Anterior postat de yulyka (Post 285349)
hey ciucik!!!ce mai faci???pupici:-*

Hola, mititica...ce sa fac...viata trece...leafa merge...concediul nu mai vine...ce mai, stau ca pe ace :(

Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 285535)
fatttaaaaaaaaaaaa,nu mai zici nimik???
hai zi o poanta ceva ,ca asa am o stare naspa,am si febra musculara,si ma gandeam sa te vizitez sa ma faci sa rad:D:D:D:D:D:D
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Tu Nico tu, da' ce sunt eu aici, clown? sa zic bancuri la comanda??? :P Cred ca as avea nevoie sa fiu eu inveselita ca de cand cu razboiu' asta troian din firma, nu mai am pace...gura imi tot tace...iarba nu-mi mai place... (versuri nerecomandate minorilor) Si il mai aud si pe juma' de buletin ala ca "offff...iar comandam de la firma asta ieftina de catering... ar trebui sa cautam sa luam niste mancare arabeasca, sau chinese..." de-tzi vine sa-i faci monitoru' guler si sa-i infigi un varf de pantof acolo unde nu intra lumina soarelui... O colega voia chiar sa ii sugereze mamei lui sa manance de la chinese... (ea e o fata mai finutza asa...)

Ciucik 11 aug 2010 20:12:52

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
1 ataşament(e)
Aaa, si m-am luat cu vorba si mai ca am uitat ce era mai importat: dragutzele, in urmatoarele cam 2 saptamani o sa fiu plecata la buni, deci sa nu va speriati daca nu va mai scriu...acolo nu am net si o sa trebuiasca sa ma rog prin vecini sa ma lase macar sa imi postez meniurile. Iar dupa aia plec in concediu... deci practic ne mai auzim si citim in septembrie... Offf...o sa-mi fie cam greu fara voi, dar poate o sa ma mai risc o data la cateva zile sa va scriu si de la serviciu...
SA NU MA UITATI!

mitzy 14 aug 2010 10:00:35

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
neata Alexa, ce credeai mai draga mai , ca Mitzu v-a uitat? Sau mai rau , ca v-a parasit? Nu nu nu .... nici una nici alta, chiar daca am fost plecata si nu am putut sa va scriu, de citit v-am tot citit...app. frumoase patanii pe Transalpina ta:)) am ras cu lacrimi de ma intreba lumea de ce rad cu telefonul in brate uitandu-ma pe display ca o chica loca:))

In fine am auzit ca ne parasesti pana in septembrie ...:(:(:(:(:(:(:(:((:((:((:((:((:((uite asa fac daca nu furi si tu o retea de pe la vecini.

Mai multe despre escapada mea voi povesti la mine in jurnal:">


Tu ce mai zici fata frumoasa?>:D<>:D<>:D<

lacramioara2 16 aug 2010 11:42:47

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Concediu placut Ciucikule, sa vii slabuta si draguta si vioaie asa cum te-am cunoscut.

nicoleta100 16 aug 2010 11:49:25

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Ciucik ,sper ca esti bine acolo la buni tau:-/
Vreau sa vi acasa relaxata ,linistita(nu stiu daca poti tu sa fi asa!),bronzata etc.......
te pupa dulce Nico si bebe mic !
concediu placut!!!

http://felicitari.ele.ro/felicitari/mari/mare4308.jpg

Flori V. 16 aug 2010 11:59:39

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Ce faci Ciuci? Am venit si eu in vizita, mai aerisesc nitel pe aici si fug acasa la mine.
Sper ca petreci clipe pretioase cu buni tau, tare drage imi sunt mie bunicutele, sa ne traiasca toate si sa le dea Doamne Doamne sanatate multa.
Sa ai concediu placut, sa te odihnesti si sa vii cu forte proaspete si pofta de slabit.
De luni sunt si eu plecata, deci mai mult ca sigur nu ne vom "pupa" la intalneli pe aici, dar sa stii ca ma gandesc la tine si tin pumnisorii la fata sa rezolve cu munca si sa nu aiba probleme la intoarcere >:D<>:D<:x

mitzy 17 aug 2010 10:15:52

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 

Draga Alex, daca tot a aerisit Flori.V ieri, m-am gandit sa vin si eu sa iti fac un pic de curatenie, btw am gasit cheia sub pres, sa nu crezi ca am spart usa casutei tale:D Asa ca am dat cu aspiratorul , am sters praful si...ti-am spalat si geamurile;;) vezi ce slabute de nadejde ai aici?;;)>:D<

Gluma-i gluma dar Ne este doooooor de tineeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!:((:((:((

andreeaalina 17 aug 2010 22:33:01

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Hey! Scumpa....l-ai gasit pe George si ne-ai uitat?
Sa te distrezi draga mea! Si sa te gandesti si la noi.
Pupici.
Noapte buna. >:D<

nicoleta100 17 aug 2010 22:36:37

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Ciucik ,concediu placut!!!
http://www.egirl.ro/images/articles/...oste-flori.jpg

Slabuta 19 aug 2010 21:15:27

Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik
 
Citat:

Anterior postat de Ciucik (Post 285918)
Aaa, si m-am luat cu vorba si mai ca am uitat ce era mai importat: dragutzele, in urmatoarele cam 2 saptamani o sa fiu plecata la buni, deci sa nu va speriati daca nu va mai scriu...acolo nu am net si o sa trebuiasca sa ma rog prin vecini sa ma lase macar sa imi postez meniurile. Iar dupa aia plec in concediu... deci practic ne mai auzim si citim in septembrie... Offf...o sa-mi fie cam greu fara voi, dar poate o sa ma mai risc o data la cateva zile sa va scriu si de la serviciu...
SA NU MA UITATI!

Ciucik sa profiti din plin de aerul curat, de mancarea sanatoasa, de trezitul dimineata cu dispozitie maxima...>:D<

Eu am terminat cu vacantele/concediile, a fost frumos dar putin, ca de obicei :)

Te astept cu drag in setembrie. >:D<

Iti doresc relaxare si odihna maxima. :)

ps: bineinteles sa ai grija la papica. :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:29:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO