forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Bebelusha's playroom (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/bebelushas-playroom-2686.html)

bebelusha 23 feb 2010 09:58:38

Re: bebelusha's playroom
 
[*71*]ai dreptate...

mika_me 23 feb 2010 10:02:06

Re: bebelusha's playroom
 
azi ce ai in plan?

bebelusha 23 feb 2010 10:09:34

Re: bebelusha's playroom
 
ca sport sau ca papa?..ca papa mi-am facut deja meniul si am 1293 de cal ca sa slabesc 0.5 kg pe sapt..ca sport am acasa bicicleata...da nush de care e,,,banuiesc ca stationara ca arata ca una obisnuita- 15/20 min, 150 de abdomene +ex pentru picioare si fund 10 min,...sper sa apuc sa fac si o plimbare cu iubi meu...deobicei mergem cam 7 km..sa vedem si la cat ies de la serv...:-/
Ce zici? o fi bine, o fi rau? ;;)

mika_me 23 feb 2010 10:22:38

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 95857)
ca sport sau ca papa?..ca papa mi-am facut deja meniul si am 1293 de cal ca sa slabesc 0.5 kg pe sapt..ca sport am acasa bicicleata...da nush de care e,,,banuiesc ca stationara ca arata ca una obisnuita- 15/20 min, 150 de abdomene +ex pentru picioare si fund 10 min,...sper sa apuc sa fac si o plimbare cu iubi meu...deobicei mergem cam 7 km..sa vedem si la cat ies de la serv...:-/
Ce zici? o fi bine, o fi rau? ;;)

e bine bebelusho...orice miscare e benefica..ideea e sa nu ramai la aceleasi exercitii sau miscari tip indelungat sau sa faci mult mult timp aceasi plimbare..trebuie sa mai schimbi, sa mai intensifici..pentru ca la un moment dat organismul se obisnuieste;)

bebelusha 23 feb 2010 10:58:19

Re: bebelusha's playroom
 
pai eu am deabia o sapt de cand cu miscarea asta....si nu fac la fel, exercitiile le schimb..oricum de sapt viitoare trec la arsenal... tae-bo pentru fesieri de negresa si tae-bo pt abdomen indian, rezultate vizibile in 2/3 sapt...din proprie experienta...de pilates nu am loc unde sa fac...

mika_me 23 feb 2010 11:42:10

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 95898)
pai eu am deabia o sapt de cand cu miscarea asta....si nu fac la fel, exercitiile le schimb..oricum de sapt viitoare trec la arsenal... tae-bo pentru fesieri de negresa si tae-bo pt abdomen indian, rezultate vizibile in 2/3 sapt...din proprie experienta...de pilates nu am loc unde sa fac...

a se intelege prin rezultate vizibile ce?cm in minus?si daca da, cati???
ai mai facut si ai avut rezultate cu tae bo de genul?ca le am si eu..de aia intreb:D

bebelusha 23 feb 2010 12:23:50

Re: bebelusha's playroom
 
iubita nu m-a dus capu sa ma masor, dar crede=ma ca pantalonii cadeau de pe mine..deci nu ca erau largi...cadeau, plus ca fundul se observa cu ochiu liber..nu celulita si era mai sus..bombat si tonifiat..jur..abia astept sa ma reapuc....iar la abdomen...se vedeau liniile alea faine pe margine..plus ca incepeau sa se vada patratele pe sus..si nu mai atarna peste bata la pantaloni...oricum alea de fund se vad mai repede la rezultate..In 3 sapt fundu meu era total schimbat.bleaga am fost ca m-am lasat...of

bebelusha 23 feb 2010 12:27:43

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 95984)
iubita nu m-a dus capu sa ma masor, dar crede=ma ca pantalonii cadeau de pe mine..deci nu ca erau largi...cadeau, plus ca fundul se observa cu ochiu liber..nu celulita si era mai sus..bombat si tonifiat..jur..abia astept sa ma reapuc....iar la abdomen...se vedeau liniile alea faine pe margine..plus ca incepeau sa se vada patratele pe sus..si nu mai atarna peste bata la pantaloni...oricum alea de fund se vad mai repede la rezultate..In 3 sapt fundu meu era total schimbat.bleaga am fost ca m-am lasat...of

P.S. le faceam in fiecare zi

mika_me 23 feb 2010 12:42:36

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 95984)
iubita nu m-a dus capu sa ma masor, dar crede=ma ca pantalonii cadeau de pe mine..deci nu ca erau largi...cadeau, plus ca fundul se observa cu ochiu liber..nu celulita si era mai sus..bombat si tonifiat..jur..abia astept sa ma reapuc....iar la abdomen...se vedeau liniile alea faine pe margine..plus ca incepeau sa se vada patratele pe sus..si nu mai atarna peste bata la pantaloni...oricum alea de fund se vad mai repede la rezultate..In 3 sapt fundu meu era total schimbat.bleaga am fost ca m-am lasat...of

ei nah..pe bune...fundul sufera astfel de transformari?ia s ama bag sa fac si eu:D...ca m-ai intrigat..eu traiam cu impresia ca nu s epoate as aceva:))

onetotilia 23 feb 2010 12:52:20

Re: bebelusha's playroom
 
Intradevar incep sa se vada rezultate.....mai ales la fund.....eu m_am mirat cand am imbracat zilele ascestea o rochie mulata pe care nu am purtat_o de 2 ani......si se vede diferenta....si la mine la aripioare se vede....in cm nu..dar ca textura? Pielea e mlult mai intinsa.....
Asi nu pot sa imi indeplinesc tot programul ca ploua cu galeata aici....sinu pot s ama plimb....


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:45:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO