forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Bebelusha's playroom (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/bebelushas-playroom-2686.html)

bebelusha 23 feb 2010 13:09:04

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 95997)
ei nah..pe bune...fundul sufera astfel de transformari?ia s ama bag sa fac si eu:D...ca m-ai intrigat..eu traiam cu impresia ca nu s epoate as aceva:))

Believe it...prietenul meu era in delir..nu se mai oprea din mirat..hai sa ne apucam ca vine vara acusik..:D

bebelusha 23 feb 2010 13:17:51

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 96002)
Intradevar incep sa se vada rezultate.....mai ales la fund.....eu m_am mirat cand am imbracat zilele ascestea o rochie mulata pe care nu am purtat_o de 2 ani......si se vede diferenta....si la mine la aripioare se vede....in cm nu..dar ca textura? Pielea e mlult mai intinsa.....
Asi nu pot sa imi indeplinesc tot programul ca ploua cu galeata aici....sinu pot s ama plimb....

si la mine se vede la aripioare..of, atat de greu se duc..dar ma chinui macar...o sa fie bine fetelor o sa vedeti..pup

mika_me 23 feb 2010 13:25:49

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 96019)
Believe it...prietenul meu era in delir..nu se mai oprea din mirat..hai sa ne apucam ca vine vara acusik..:D


i-auzi...pai gata..in seara sta..tae bo pentru fund de negresa si dam raportul...:D..every night..no cheating:P

bebelusha 23 feb 2010 16:00:19

Re: bebelusha's playroom
 
ok...it's a deal :D

bebelusha 24 feb 2010 09:23:58

Re: bebelusha's playroom
 
So...buna dimineata mai intai..[*124*]
eu m-am tinut de meniu ieri si m-am incadrat in nr de calorii, desi mi se pare cam mult pentru stomacul meu..dar am citit in alte jurnale si am inteles ca e bine sa pap acum asa, pentru ca la faza de platou nu voi avea de unde sa scad daca mananc putin...
Ieri nu am facut exercitii, pentru ca am ajuns tarziu de la serv, si am zis ca ma intind 5 min...care s-au facut 12 ore de somn..[*doarme*]nu va pot spune cat de obosita sunt azi, dar nu inteleg de ce..nici cu cafea nu ma trezesc....
Ca sa ma tin de promisiune, astazi voi incepe cu tae-bo pt fesieri de negresa, abdomene-[*abdomene*]nelipsitele 150(sapt viit voi ridica nr), si mi-a zis iubi ca azi facem plimbare..deci inca 7 km(asta e norma noastra)...
In rest, va pup pe toate si sper sa mai vb si astazi...aaa sa nu uit, mi-am luat alt tub de crom pt ca l-am terminat si o folie de aspirina tamponata pt ca am o febra musculara de nu pot dormi noaptea....si in cont iau detox pentru colon...am inceput sapt asta sa mananc activia cu fibre in fiecare dimi si e super
Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa [*52*]

Sabine_28 24 feb 2010 09:42:36

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 96914)
So...buna dimineata mai intai..[*124*]
eu m-am tinut de meniu ieri si m-am incadrat in nr de calorii, desi mi se pare cam mult pentru stomacul meu..dar am citit in alte jurnale si am inteles ca e bine sa pap acum asa, pentru ca la faza de platou nu voi avea de unde sa scad daca mananc putin...
Ieri nu am facut exercitii, pentru ca am ajuns tarziu de la serv, si am zis ca ma intind 5 min...care s-au facut 12 ore de somn..[*doarme*]nu va pot spune cat de obosita sunt azi, dar nu inteleg de ce..nici cu cafea nu ma trezesc....
Ca sa ma tin de promisiune, astazi voi incepe cu tae-bo pt fesieri de negresa, abdomene-[*abdomene*]nelipsitele 150(sapt viit voi ridica nr), si mi-a zis iubi ca azi facem plimbare..deci inca 7 km(asta e norma noastra)...
In rest, va pup pe toate si sper sa mai vb si astazi...aaa sa nu uit, mi-am luat alt tub de crom pt ca l-am terminat si o folie de aspirina tamponata pt ca am o febra musculara de nu pot dormi noaptea....si in cont iau detox pentru colon...am inceput sapt asta sa mananc activia cu fibre in fiecare dimi si e super
Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa [*52*]

Neata Bebelusha!
Vad ca ai planuri mari pentru azi! Bravo! Tine-o tot asa!
Vroiam sa te intreb daca Detox pt colon regleaza tranzitul, ca si eu am ceva probleme cu asta!:">
Multumesc si o zi minunata!
>:D<

bebelusha 24 feb 2010 10:04:47

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de Sabine_28 (Post 96932)
Neata Bebelusha!
Vad ca ai planuri mari pentru azi! Bravo! Tine-o tot asa!
Vroiam sa te intreb daca Detox pt colon regleaza tranzitul, ca si eu am ceva probleme cu asta!:">
Multumesc si o zi minunata!
>:D<

Da iubita..e foarte bun pentru asta..costa cam 50 lei si ai 60 de pastile..tre sa iei 2 pe zi..daca mai papi si un activia dim sau o portocala..sussesul e garantat..eu am ajuns sa ma duc de 2 ori pe zi la baitz...care ma duceam 1 la 2 zile..te pup dulce >:D<

bebelusha 24 feb 2010 13:19:06

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 96966)
Da iubita..e foarte bun pentru asta..costa cam 50 lei si ai 60 de pastile..tre sa iei 2 pe zi..daca mai papi si un activia dim sau o portocala..sussesul e garantat..eu am ajuns sa ma duc de 2 ori pe zi la baitz...care ma duceam 1 la 2 zile..te pup dulce >:D<

oficial am baut un bidon de 2 litri de apa pana acum...suntem pe drumul cel bun :) zic eu

bebelusha 24 feb 2010 15:08:40

Re: bebelusha's playroom
 
............si inca 500 ml :D azi sunt in forma vad...ieri am cam tras chiulu la baut apa plata :))

bebelusha 25 feb 2010 08:54:25

Re: bebelusha's playroom
 
Buna dimineata soare[*124*]
Bine v-am gasit. [*8*]Ieri am cam dat pe de laturi, am papat 2 felii de chec si o gura de prajitura de la iubi...in rest m-am abtinut..sa nu fiu chiar bleaga..la cat m-am chinuit..in rest am papat bine. am ajuns acasa si am papat un pik de piept de pui la punga cu salata(salata verde, ardei rosu, 1 morcov, jumate de castravete, un pik de branza si stropita cu zeama de lamaie). Plimbarea a iesit din schema ca la noi a plouat..asa ca au ramas in picioare doar cele 150 de abdomene si ex pentru fundulez si picioare..am bagat la meniu si fandarile in fata pe care le urasc pt ca ma dor picioarele rau de tot....da cica is cele mai bune conf instr de aerobic...
Cam atat cu ziua de ieri..am sa va tin la curent si cu evenimentele de azi..am luat o hotarare..ma voi cantari 1 data pe luna..mi se pare cel mai bine avand in vedere ca sunt fluctuatii de greutate..asa mi se pare corect..deci, urmatoarea cantarire va fi pe 22.03.2010.. [-O< 2 kg..pls let it be 2 kg [-O<
Va pup deocamdata si va urez o zi buna!!![*1*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:54:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO