forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Bebelusha's playroom (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/bebelushas-playroom-2686.html)

bebelusha 16 feb 2010 15:21:48

Re: bebelusha's playroom
 
Buna fetelor. Avand in vedere ca de ieri de la ora 17 dorm..ma simt mai bine...la servici abia acum m-am asezat...ma dor picoarele ca sa nu mai spun spatele...azi am scris la meniu ce am papat, inca nush sa il pun aici. de maine ma apuc de detoxifiere pentru colon...azi am baut numai 1 l de apa..dar am baut ceai perfect figura 2 si am papat si2 portocale...dar dim am papat si un pik de cioco(cadou de la iubi),
[*1*]..va pup pe toate

bebelusha 17 feb 2010 08:45:22

Re: bebelusha's playroom
 
Buna dimineatza slabutelor....de ieri am inceput un tratament de detoxifiere... azi dim sunt chiar foarte bine..ieri eram un pik obosita gratie drumului la iasi..dar azi am energie....am sa scriu mai tarziu ce voi papa si azi....[*1*]...
Voi ce faceti???

bebelusha 17 feb 2010 09:06:04

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 84922)
ok si chiar daca mai calci stramb uneori e bine sa nu renunti: mergi inainte!

Buna nicol....o zi superba iti doresc
[*1*]

meapasarica 17 feb 2010 09:32:38

Re: bebelusha's playroom
 
buna:)

am vazut ca ai scris canu stii cm sa iti faci meniul...ai rezolvat? sau ai nevoie de ajutor;;)

bebelusha 17 feb 2010 09:34:51

Re: bebelusha's playroom
 
nush ce e aia.. deci am vazut ceva la meniu cu un link..dar nu mai stiu sa ajung la el >:D<

meapasarica 17 feb 2010 09:37:10

Re: bebelusha's playroom
 
da click aici Calorii si cauta alimentele pe care le-ai mancat, pune cantitatile si introdu-le, e tare usor :D

bebelusha 17 feb 2010 09:49:39

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 89878)
da click aici Calorii si cauta alimentele pe care le-ai mancat, pune cantitatile si introdu-le, e tare usor :D

Buna slabuto...acum mi-am dat seama ca m-am exprimat eliptic...am invatat sa fac meniul,,,am si postat 6 pana acum, doar ca nu stiu cum sa il pun intr-un msj..adik daca vreau sa iti scriu tie ce am papat azi sa pun un link..nu sa scriu iar...am vazut la o slabuta dar nu mai stiu cine ,cum si unde...:"> sorry dar nu mi-am baut ~o) azi pup

meapasarica 17 feb 2010 10:50:51

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 89891)
Buna slabuto...acum mi-am dat seama ca m-am exprimat eliptic...am invatat sa fac meniul,,,am si postat 6 pana acum, doar ca nu stiu cum sa il pun intr-un msj..adik daca vreau sa iti scriu tie ce am papat azi sa pun un link..nu sa scriu iar...am vazut la o slabuta dar nu mai stiu cine ,cum si unde...:"> sorry dar nu mi-am baut ~o) azi pup


e ok, se subintelege lipsa cafelei :)

dai click pe unul din meniurile tale, dupa ce se afiseaza acesta, sub lista cu alimentele consumate iti apare meniul sub forma Copy Paste pentru a-l putea afisa si aici in jurnale...ii dai copy si apoi paste aici :) fara sa fii nevoita sa il scrii de mana :)

sper ca am explicat bine ;;)

bebelusha 17 feb 2010 11:42:14

Re: bebelusha's playroom
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 89919)
e ok, se subintelege lipsa cafelei :)

dai click pe unul din meniurile tale, dupa ce se afiseaza acesta, sub lista cu alimentele consumate iti apare meniul sub forma Copy Paste pentru a-l putea afisa si aici in jurnale...ii dai copy si apoi paste aici :) fara sa fii nevoita sa il scrii de mana :)

sper ca am explicat bine ;;)

Foarte bine ai explicat..iti multumesc frumos :-*
Uite ceva pentru tine de la mine...[*130*]

bebelusha 17 feb 2010 14:28:30

Re: bebelusha's playroom
 
Fetelor, mie mi-e somn..si mai am de stat la serviciu...[*ingrijorat*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:31:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO