forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   The Change - jurnal mysteriousgirl (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/change-jurnal-mysteriousgirl-4021.html)

mysteriousgirl 21 aug 2010 18:59:53

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Pranzul:un ou fiert(100 gr),2 felii subtiri de paine cu 30 gr branza topita si o rosie.
Gustare:pepene rosu 500 gr
Cina:o felie de paine, 200 gr carne de pui fiarta cu ketchup,prajitura cu branza(100 gr)

mvthebest 21 aug 2010 19:05:28

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 298023)
Pranzul:un ou fiert(100 gr),2 felii subtiri de paine cu 30 gr branza topita si o rosie.
Gustare:pepene rosu 500 gr
Cina:o felie de paine, 200 gr carne de pui fiarta cu ketchup,prajitura cu branza(100 gr)

Aaa da,ai peste 1000kca pentru ca ai papat si prajitura.
Cred ca te-ai trezit tarziu de nu ai luat MD sau?
In general nu este bine sa ,sarim peste el pentru ca ne apuca foamea seara.
Incearca treptat sa elimini dulciuriile in general tot ce contine faina,sau produse de patiserie. Ele sunt cele mai daunatoare,mai bine optezi pentru 5bucatele de ciocolata dietetica (cu fructoza)sau neagra. Sau macar sa micsorezi portia de dulce. (Mancai 100g prajitura,dupa reduc la 50g,etc)
Ce plan de bataie in lupta cu kg ai?
Ce sport practici?>:D<

mysteriousgirl 21 aug 2010 19:07:03

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Simt ca am dat-o in bara cu cantiatea si abia de maine voi incepe sa-mi scriu meniurile pt a-mi calcula consumul de calorii.Ar trebui sa exclud painea,ketchup-ul,dulciurile,bauturile carbogazoase si gustarile dupa 18:00 .Mi-e greu la 74 de kg sa fac sport..voi mai astepta putin pt ca am picioarele umflate si ma incomdeaza(mi se lasa greutatea corporala).Cand ma ingras mi se umfla gleznele foarte tare,in special cea de la piciorul stang si mi-am facut analize,controale amanuntite,dar in zadar..nu mi-au dat un diagnostic clar.Eu slabesc rapid de la jumatate in sus si foarte greu la picioare..Aveti vre-o idee?:D

mvthebest 21 aug 2010 19:12:34

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 298028)
Simt ca am dat-o in bara cu cantiatea si abia de maine voi incepe sa-mi scriu meniurile pt a-mi calcula consumul de calorii.Ar trebui sa exclud painea,ketchup-ul,dulciurile,bauturile carbogazoase si gustarile dupa 18:00 .Mi-e greu la 74 de kg sa fac sport..voi mai astepta putin pt ca am picioarele umflate si ma incomdeaza(mi se lasa greutatea corporala).Cand ma ingras mi se umfla gleznele foarte tare,in special cea de la piciorul stang si mi-am facut analize,controale amanuntite,dar in zadar..nu mi-au dat un diagnostic clar.Eu slabesc rapid de la jumatate in sus si foarte greu la picioare..Aveti vre-o idee?:D

Eu spun sa nu elimini dintr-o data tot. Pentru cat timp crezi ca poti renunta la toate alea?Eu nu cred ca de acum inainte nu te ve-i mai atinge de ele. (Adica multi ani de acum inainte).
Incearca sa injumatateti cantitatiile si sa papi mai rar ketchup,prajeli,paine alba (inlocuieste-o cu cea integrala/neagra) si elimina bauturile carbogazoase.
Eu fac 1an de cand am renuntat la bauturi carbogazoase si am avut numai de castigat pentru ca sunt pline de euri,coloranti,etc.

Apuca-te de exercitii mai usoare,start walking,pilates,plimbari,inot.
Pentru a slabi bine trebuie sa faci mult cardio:alergat,inot,tae-bo,zumba,volei,etc. >:D<

mysteriousgirl 21 aug 2010 19:35:12

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
De maine o iau in serios,asta insemnand 800-1000 cal(fructe,legume,iaurt,ou,cane de pui)+ 30 min jogging (pt inceput)

mysteriousgirl 21 aug 2010 19:40:12

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Eu pot sa ma lipsesc de cele 17 kg intr-o luna,fara infometare deoarece am arderile foarte rapide si sportul ma ajuta enorm.Sunt norocoasa pt ca am o capacitate de refacere,de revitalizare ridicata..dar buba mea mareeeeeeee e mentinerea.Aici trebuie sa reflectez profund!

mvthebest 21 aug 2010 23:03:20

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 298053)
De maine o iau in serios,asta insemnand 800-1000 cal(fructe,legume,iaurt,ou,cane de pui)+ 30 min jogging (pt inceput)

Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 298057)
Eu pot sa ma lipsesc de cele 17 kg intr-o luna,fara infometare deoarece am arderile foarte rapide si sportul ma ajuta enorm.Sunt norocoasa pt ca am o capacitate de refacere,de revitalizare ridicata..dar buba mea mareeeeeeee e mentinerea.Aici trebuie sa reflectez profund!

Daca ai arderiile rapide nu inseamna ca trebuie sa ajungi la infometare.
De la 1500kcal la 800kcal este enorm de mult,adica iti infometezi garantat organismul si asa nu ve-i ajunge never ca sa te menti.
17kg pe luna sunt enorm de mult si singurele rezultate vor fi:pielea lasata, si nu cred ca asta iti doresti.
Reflecteaza mult inainte sa faci ceva pentru ca te joci cu sanatatea ta.

mysteriousgirl 21 aug 2010 23:40:37

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Ok,deci se observa ca trebuie sa-mi schimb comportamentul cat mai curand..inca nu pot scapa de principiul asta..am nevoie de rabdare.Sunt o fire extremista,zapacita,mai putin calculata si am de suferit..Prin prezenta voastra voi razbate,nu ma indoiesc:*.Somn usor >:D< si vise grasute(pline de happineses ..macar ele sa fie grasute)!!!!!!!!!

mysteriousgirl 21 aug 2010 23:47:24

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
mai dau replay pt a mia oara melodiei ,,Westlife-You raise me up'' si apoi ma duc ..simt chemarea indrazneata a somnului .Ma fascineaza melodia:x,ma face sa ma simt implinitia,plina de vointa,slabuta,multumita si alaturi de cei dragi,de voi,soo..pot spune ca ma simt in plin orgasm al vietii efemere.Merita s-o ascultati,e veche,probabil unele dintre voi o stiti..e dezastruos de calda,imi vibreaza intreaga fiinta la auzul ei..uh`hmmmmmmmm.Again,replay:D si gata ,va parasesc..pwwWwwp mari:*!O noapte plina de impliniri,s-aveti!>:D<

mvthebest 21 aug 2010 23:51:09

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 298196)
Ok,deci se observa ca trebuie sa-mi schimb comportamentul cat mai curand..inca nu pot scapa de principiul asta..am nevoie de rabdare.Sunt o fire extremista,zapacita,mai putin calculata si am de suferit..Prin prezenta voastra voi razbate,nu ma indoiesc:*.Somn usor >:D< si vise grasute(pline de happineses ..macar ele sa fie grasute)!!!!!!!!!

Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 298199)
mai dau replay pt a mia oara melodiei ,,Westlife-You raise me up'' si apoi ma duc ..simt chemarea indrazneata a somnului .Ma fascineaza melodia:x,ma face sa ma simt implinitia,plina de vointa,slabuta,multumita si alaturi de cei dragi,de voi,soo..pot spune ca ma simt in plin orgasm al vietii efemere.Merita s-o ascultati,e veche,probabil unele dintre voi o stiti..e dezastruos de calda,imi vibreaza intreaga fiinta la auzul ei..uh`hmmmmmmmm.Again,replay:D si gata ,va parasesc..pwwWwwp mari:*!O noapte plina de impliniri,s-aveti!>:D<

Este frumoasa melodia:).

Incearca sa iei totul treptat,pentru ca daca elimini multe dintr-o dat ve-i ceda repede.
Noapte buna:-*>:D<

mysteriousgirl 28 aug 2010 18:19:38

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Fetelor,sunt putin confuza.Dati-mi niste variante de meniuri satioase si slab calorice.Mentionez faptul ca nu mananc carne,dar imi doresc un aport de proteine mai crescut si nu de carbohidrati(am tot mancat cartofi ...).Fara alune/nuci/seminte, ca sunt grase si nu prea le suporta ficatelul meu:D.O sa mai intergrez in alimentatia mea si fasole,cele la conserva sunt bune si carnoase..mi-i dor:D,dar dati-mi niste idei pt ca stomacul nu prea e satisfacut..

mysteriousgirl 28 aug 2010 18:34:07

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Zilele astea (4) am fost cuminte,cred eu:) pt ca nu am mai facut excese,limitandu-ma la maxim 800 calorii si 30 min jogging+60 min fitness.Ma simt mult mai bine si abia astept sa ma cantaresc,dar azi am facut clatite si cat pe ce era sa pap una...mi-a fost frica putin,gandindu-ma ca daca o sa mananc ma voi simti vinovata si voi continua..asa ca am parasit de urgenta bucataria,ca sa nu cedez .Voi,dragele mele,cum va descurcati?:D

mysteriousgirl 28 aug 2010 18:41:55

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Am consumat oua,iaurturi,cartofi,mere,pepene rosu,salata,supa,struguri,ceai verde si ma simt totusi putin slabita,intepandu-ma din cand in cand inima:-s(ma ingrijorez)..Ce as putea sa mananc pt mai multa energie?(nu va obositi scriindu-mi de seminte,alune,nuci,carne:d)

valentynavalentyna27 29 aug 2010 11:21:26

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 305995)
Am consumat oua,iaurturi,cartofi,mere,pepene rosu,salata,supa,struguri,ceai verde si ma simt totusi putin slabita,intepandu-ma din cand in cand inima:-s(ma ingrijorez)..Ce as putea sa mananc pt mai multa energie?(nu va obositi scriindu-mi de seminte,alune,nuci,carne:d)

draga mea tu papi putin...numai 800 kcal nu e bn...[-(
e si normal asa sa te simti rau...
ia zi-mi dc nu iti place sa consumi carne?:-w niki macar cea de pui?:-?

Anca77yvb 29 aug 2010 11:28:38

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
eu cred ca ai trecut prea brusc la regim si normal organismul resimte ........ de la 200 de calorii pe zi ........ dulciuri, la regim si 800 de calorii normal ca te simti slabita , dar totusi incerca 1000 de calorii ca nu rezisti mult asa ........ te lasi pagubasa si ai sa incepi sa spui ca tu nu esti in stare sa slabesti ...... lasa ca pana la urma nu ai asa mult de dat jos .... bafta

mysteriousgirl 29 aug 2010 15:25:42

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Azi am consumat 1000 calorii:D ..scapand la fructe:-s,dar spre seara voi compensa cu sport.Semintele de dovlecel mi-au intarit sistemul imunitar si voi incerca sa consum si carne ,macar de pui/peste:D,dar mi-i dor de fasole..(voi lasa pe maine).Consum prea multe fructe si nu e ok.Pe viitor ,voi incerca sa fiu mai moderata in privinta lor,inlocuindu-le cu o masa sanatoasa.

mysteriousgirl 29 aug 2010 16:23:49

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Desi fibrele nu contin nutrienti, sunt recomandate pentru abilitatea lor unica de a se misca prin tractul digestiv si de a ajuta la o digestie mai rapida. In plus, fibrele sunt recunoscute pentru capacitatea lor de a absorbi apa. De aceea, atunci cand apa este absorbita in stomac, ai un sentiment de satietate, care te ajuta sa micsorezi cantitatea de mancare pe care o mananci la o masa.
Cantitatea recomandata de fibre pe zi pentru o persoana este de 35 de grame, dar dietele noastre obisnuite contin doar in jur de 12-15 grame. Asta si pentru ca, de obicei, oamenii se indreapta spre alimente care par ca au fibre, cum ar fi cerealele si salata. Insa e bine de stiut ca fibrele vin in forme suprinzatoare.

O sursa excelenta de fibre o reprezinta boabele de fasole. O portie obisnuita contine 10 grame de fibre. Mazarea, lintea si fasolea uscata sunt, de asemenea, surse excelente de fibre. Poti consuma aceste alimente cu incredere - mai ales ca sunt si foarte indestulatoare, la o masa.
So,eat with trust!:D

floricica0vesela 30 aug 2010 09:02:31

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 298053)
De maine o iau in serios,asta insemnand 800-1000 cal(fructe,legume,iaurt,ou,cane de pui)+ 30 min jogging (pt inceput)

e prea putin 800-1000 de calorii pentru un inceput de regim.
incepe la 1400 si concentreaza-te pe program fix de alimentatie. adica fixeaza-ti ore fixe pentru mesele principale si gustari, si canalizeaza-ti energia spre a te tine de ele, a le respecta.
oferindu-i organismului stabilitate, el te va rasplati renuntand incet incet la stratul de grasime.
si dupa ce vei incepe sa slabesti ( e posibil ca la inceput sa iei un kg in greutate, ca urmare a gravelor restrictii alimentare urmate de excese), usor, ai sa poti sa mai scazi cu 100 de calorii o data la o luna-doua, astfel incat sa continui sa slabesti, dar sa ramai mereu peste 1000-1100 de calorii care ii sunt vitale organismului tau pentru a functiona in parametri normali.

din experientele noastre iti spunem ca daca ai sa continui cu 800-1000 de calorii pe zi, organismul tau va incepe sa faca rezerve din tot ce ii dai, si va veni ziua cand la 800 de calorii te vei ingrasa sau cel mult te vei mentine.
ce ai sa faci atunci?

Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 298057)
Eu pot sa ma lipsesc de cele 17 kg intr-o luna,fara infometare deoarece am arderile foarte rapide si sportul ma ajuta enorm.Sunt norocoasa pt ca am o capacitate de refacere,de revitalizare ridicata..dar buba mea mareeeeeeee e mentinerea.Aici trebuie sa reflectez profund!

sa slabesti mai mult de 5 kg pe luna e contraindicat, asa ca nu iti dori acest lucru.
slabind mai mult ai sa pierzi doar apa si masa musculara, nu grasime, si pe langa ca ai sa ai un aspect pufos din cauza grasimi ramase fara un suport real, nu ai sa te subtiezi asa cum iti doresti, ai sa faci vergeturi de-o sa-ti doresti sa mai ai o data 17 kg in plus, si in plus ai sa incepi sa te ingrasi la loc, pentru ca fara muschi, arderile scad enorm, nu ai sa mai consumi energie, si ai sa te ingrasi si de la apa.

mare atentie!!!!!!!!!!!
nu face pe viteaza cu organismul tau, se va razbuna teribil.
documenteaza-te ce e sanatos pentru el din surse sigure, pentru ca el va reflecta felul in care te porti TU cu el.

o saptamana minunata

mysteriousgirl 01 sep 2010 16:06:43

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Fetelor,va parasesc:(.Sunt nevoita sa plec cu ai mei in concediu 18 zile,dar voi avea grija de mine :D.Va urez multa ,multa vointa pt castigarea unei minti sanatoase intr-un corp sanatos.O sa-mi fie dor de acest forum si va voi simti lipsa cu siguranta..S-aveti pofta de viata si nu de mancare:*!Good luck!Voi reveni cu o noua experienta:).

valentynavalentyna27 02 sep 2010 23:00:42

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
sa ai grija de tn si nu renunti la un stil de viata mai sanatos...:*:*:*
vacanta placuta...>:D<

floricica0vesela 03 sep 2010 07:05:01

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
vacanta placuta!

justbelieve 03 sep 2010 07:42:34

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 310964)
Fetelor,va parasesc:(.Sunt nevoita sa plec cu ai mei in concediu 18 zile,dar voi avea grija de mine :D.Va urez multa ,multa vointa pt castigarea unei minti sanatoase intr-un corp sanatos.O sa-mi fie dor de acest forum si va voi simti lipsa cu siguranta..S-aveti pofta de viata si nu de mancare:*!Good luck!Voi reveni cu o noua experienta:).

Vacanta placuta>:D<

mvthebest 04 sep 2010 08:59:21

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 310964)
Fetelor,va parasesc:(.Sunt nevoita sa plec cu ai mei in concediu 18 zile,dar voi avea grija de mine :D.Va urez multa ,multa vointa pt castigarea unei minti sanatoase intr-un corp sanatos.O sa-mi fie dor de acest forum si va voi simti lipsa cu siguranta..S-aveti pofta de viata si nu de mancare:*!Good luck!Voi reveni cu o noua experienta:).

Distractie placuta.
Incearca sa papi mai sanatos.
Iar cand revi la dieta ai grija sa nu papi asa putin. Trebuie sa ai minim 1000kcal/zi.
Daca mananci putin nu inseamna ca si slabesti ci doar iti infometezi organismul,iar cand ve-i reveni la vechile obiceciuri ve-i pune kg +altele bonus.

mysteriousgirl 04 sep 2010 19:21:27

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Aici,la mare ..of...mananc cam de toate(paine multicica,pui,dulciuri,gogosi..etc).Sper sa nu iau mai mult de 2-3 kg..ca mai joc volei pe plaja si apa ma trage putin de burtica:D.Oricum..vreau de maine sa revin la iaurturi,fructe,sa-mi mai detoxific putin organismul..am papat porcarioare ,again.

DeathInVogue 04 sep 2010 19:24:21

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 314768)
Aici,la mare ..of...mananc cam de toate(paine multicica,pui,dulciuri,gogosi..etc).Sper sa nu iau mai mult de 2-3 kg..ca mai joc volei pe plaja si apa ma trage putin de burtica:D.Oricum..vreau de maine sa revin la iaurturi,fructe,sa-mi mai detoxific putin organismul..am papat porcarioare ,again.

e bine macar ca faci sport macar asa compensezi o parte din calorii:P
ai grija ce papi in continuare>:D<

floricica0vesela 09 sep 2010 10:28:35

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
http://i675.photobucket.com/albums/v...o/hotcpoca.jpg http://i658.photobucket.com/albums/u...nh/tranong.gifhttp://i675.photobucket.com/albums/v..._chocolate.jpg

buna.
am adus ceai si ciocolata calda pentru toata lumea.
sper sa va incalzeasca sufletele.
o zi minunata!

mysteriousgirl 11 sep 2010 12:37:39

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Merci mult pt incurajari:d!

Cassy 13 sep 2010 00:17:14

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Buna Mysterious ! :D
Vreau sa-ti urez un an nou scolar reusit, frumos .. cum vrei tu;;) si multa sanatate>:D< ( esti a 12-a , right?).
Daca nu, scuzele mele:D
>:D<

riky 13 sep 2010 10:35:10

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
"succesuri si muuulta bafta in noul an , slabuto!!!

mysteriousgirl 13 sep 2010 17:40:14

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Dha,ma onoreaza clasa a 12-a;;) si-mi doresc sa ma devoreze cu sanatate,note generoase,un aspect convingator ..cum ati zis si voi>:D<.Good luck la toate si o viaata cat mai frumoasa!>:D<Hai sa lasam ca slabirea sa vina de la sine si nu fortata de noi ..e mult mai placut:-bd.

mysteriousgirl 13 sep 2010 17:52:27

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Uh-hmmm..din pacate,n-am reusit sa ajung la deschiderea noului an scolar..inca privesc marea:).Doar 2 zile imi vor mai permite sa ma balacesc,dupa care ...home:D.Joi am probe, categoria junioare,la Piatra Neamt ,deci..saptamana aceasta nu voi incanta scoala cu prezenta mea:(.Sper sa trec cu bine de aceste probe pt a participa la meciuri .Tineti-mi pumnii>:D<!!!!

mvthebest 21 sep 2010 19:31:27

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 326805)
Uh-hmmm..din pacate,n-am reusit sa ajung la deschiderea noului an scolar..inca privesc marea:).Doar 2 zile imi vor mai permite sa ma balacesc,dupa care ...home:D.Joi am probe, categoria junioare,la Piatra Neamt ,deci..saptamana aceasta nu voi incanta scoala cu prezenta mea:(.Sper sa trec cu bine de aceste probe pt a participa la meciuri .Tineti-mi pumnii>:D<!!!!

>:D<Bafta>:D<

In prima saptamana nici nu prea ai ce sa vezi la scoala;))
La mine de acum deja au inceput sa bage mate la greu in noi:((. Pana in ianuarie trebuie sa terminam toata materia,iar dupa sa facem pregatiri doar pentru bac.:-s

mysteriousgirl 24 sep 2010 20:11:20

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
foarte bine ca faci pregatire:),in schimb mie mi-a inlocuit profu:-s..uh-hmm..si noul venit e mai mult dezinteresat(functia de director il face busy).Azi am dat-o in bare foarte frumos..de la amiaza pana acu..off.Astept ziua de maine sa ma detoxific cu supa si sport..ca azi,am facut exces:((

mvthebest 24 sep 2010 20:15:59

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 341534)
foarte bine ca faci pregatire:),in schimb mie mi-a inlocuit profu:-s..uh-hmm..si noul venit e mai mult dezinteresat(functia de director il face busy).Azi am dat-o in bare foarte frumos..de la amiaza pana acu..off.Astept ziua de maine sa ma detoxific cu supa si sport..ca azi,am facut exces:((

Nu esti singura care a dat-o in bara;)),dar de maine trebuie sa fim mai constiincioase>:D<

Eu la atestat (tic)il am pe director,acolo imi e frica pentru ca e cam dur si nici macar nu prea inteleg de la el.:(

mysteriousgirl 25 sep 2010 18:31:16

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Will be fine:D! sa fim increzatoare ...Azi am fost cuminte, in comparatie cu ziua de ieri:d

mvthebest 25 sep 2010 19:10:39

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 342485)
Will be fine:D! sa fim increzatoare ...Azi am fost cuminte, in comparatie cu ziua de ieri:d

Bravo>:D<
Eu nu am mancat de dieta,dar mi-am impus limitele,ce pentru mine este un inceput sa nu ma ridic de la masa f satula#:-s

mysteriousgirl 30 sep 2010 15:52:57

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
2 zile la rand am dat-o in bara.Offfffffffffffff :((..ce e in capul meu?!Mi-e frica sa ma urc pe cantar,fucking shit ..Am nevoie de voi si ma simt demoralizata din cauza degradarii subconstientului meu!Voi citi ,,Invitatie la vals'' in weekend ,ca sa nu-mi mai zboare mintea si nu stomacul la mancare..:( Oricum sunt trista in urma acestor refugieri in the food/in the dark..ce-ar fi sa-mi ridicati putin moralul,va rog:*.Chiar simt nevoia:(..Tanjesc dupa o cearta bine meritata:D,fetelor:)Va astept cu nerabdare:*!!!

LicuriciColorat 30 sep 2010 17:37:22

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 348214)
2 zile la rand am dat-o in bara.Offfffffffffffff :((..ce e in capul meu?!Mi-e frica sa ma urc pe cantar,fucking shit ..Am nevoie de voi si ma simt demoralizata din cauza degradarii subconstientului meu!Voi citi ,,Invitatie la vals'' in weekend ,ca sa nu-mi mai zboare mintea si nu stomacul la mancare..:( Oricum sunt trista in urma acestor refugieri in the food/in the dark..ce-ar fi sa-mi ridicati putin moralul,va rog:*.Chiar simt nevoia:(..Tanjesc dupa o cearta bine meritata:D,fetelor:)Va astept cu nerabdare:*!!!


hey
desi n'am mai vorbit de mult
eu cred ca ar trebui sa treci peste astea 2 zile:D,toate avem zile si mai negre
dar important e cum trecem peste,sa mergem mai departe cu alimentatia sanatoasa,gandeste'te la silueta ta si la toate sunculitele date jos daca nu mai calci stramb,incerca sa te motivezi sa sa vezi mereu motivele pt care merita sa luptii
hai ca se poate>:D<

mvthebest 02 oct 2010 09:04:55

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Citat:

Anterior postat de mysteriousgirl (Post 348214)
2 zile la rand am dat-o in bara.Offfffffffffffff :((..ce e in capul meu?!Mi-e frica sa ma urc pe cantar,fucking shit ..Am nevoie de voi si ma simt demoralizata din cauza degradarii subconstientului meu!Voi citi ,,Invitatie la vals'' in weekend ,ca sa nu-mi mai zboare mintea si nu stomacul la mancare..:( Oricum sunt trista in urma acestor refugieri in the food/in the dark..ce-ar fi sa-mi ridicati putin moralul,va rog:*.Chiar simt nevoia:(..Tanjesc dupa o cearta bine meritata:D,fetelor:)Va astept cu nerabdare:*!!!

Cunosc foarte bine situatie, in ultimul timp am avut multe scapari si stari din acestea.:(
Dar trebuie sa trecem peste:x Esti o fata puternica, ai demonstrat ca poti si sunt sigura ca nu te ve-i lasa pana nu slabesti toate kg.>:D<>:D<

mysteriousgirl 04 oct 2010 18:18:03

Re: The Change - jurnal mysteriousgirl
 
Da,se poate:D.Ieri si azi am mancat fara sa fac exces:D.Va multumesc pt incurajari:*!


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:56:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO