forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Deea9 - inainte,cu optimism (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/deea9-inainte-optimism-3621.html)

LoLy 29 apr 2010 17:37:40

Re: Deea9 - inainte,cu optimism
 
Ce ai mancat azi,Deea? Sper ca ai ajuns pana la 1000 cal pt ca in caz contrar uite ce ti se va intampla [*125*] :D:D:D

Sibel H 30 apr 2010 07:10:48

Re: Deea9 - inainte,cu optimism
 
[*124*] ....Buna dimineata!....iti ,[*48*]doresc o zi minunata si frumoasa ca tine de frumoasa....:x

deea9 30 apr 2010 07:41:37

Re: Deea9 - inainte,cu optimism
 
'neatza si tie :) si tuturor ce ma viziteaza! azi n-am dat cafea , ca m-am trezit taaare ametita :( si mi-e somnic inca!

deea9 30 apr 2010 07:45:34

Re: Deea9 - inainte,cu optimism
 
Citat:

Anterior postat de LoLy (Post 170576)
Ce ai mancat azi,Deea? Sper ca ai ajuns pana la 1000 cal pt ca in caz contrar uite ce ti se va intampla [*125*] :D:D:D

auaaaaaaaaaaaaaaaa, imi zgaltzai capatzana! colea la mine zice sa mananc sub 1000 de vreau sa slabesc :( ieri am mancat putin peste zi,dar am servit aseara un fel de chec aperitiv sau drobuletz ?! - reteta Magdei :) cu urda si ciuperci :) a iesit grozav! trebuie neaparat sa "merg" sa-i multumesc.... dar m-am trezit atat de a d o r m i t a azi,incat am uitat sa-mi pun pachet :( trebuie sa incropesc ceva :-s ori de la magazinele din jur ori sa comand la catering ori sa nu mananc nimic!:((

ianna 30 apr 2010 14:46:50

Re: Deea9 - inainte,cu optimism
 
Citat:

Anterior postat de deea9 (Post 171019)
auaaaaaaaaaaaaaaaa, imi zgaltzai capatzana! colea la mine zice sa mananc sub 1000 de vreau sa slabesc :( ieri am mancat putin peste zi,dar am servit aseara un fel de chec aperitiv sau drobuletz ?! - reteta Magdei :) cu urda si ciuperci :) a iesit grozav! trebuie neaparat sa "merg" sa-i multumesc.... dar m-am trezit atat de a d o r m i t a azi,incat am uitat sa-mi pun pachet :( trebuie sa incropesc ceva :-s ori de la magazinele din jur ori sa comand la catering ori sa nu mananc nimic!:((

comanda ceva...sau ia ceva dietetic de la magazin...nu sta nemancata ...;)

deea9 30 apr 2010 14:56:12

Re: Deea9 - inainte,cu optimism
 
multumesc de grija :) am mancat f. bine :
ora 7,00cafeaua mea obisnuita cu lapte si miere
ora 9 cappuccino
ora 11 niste fulgi de ovaz cu iaurt
ora 14 piept de pui la gratar cu 2 rosii!
is plina! nu mai imi trebuie nimic pana ajung acasa!
deseara probabil tot salata de verdeturi si urda si cas
la culcare mere :)
azi am in program role - vreau sa "scot" vreo 2 ore#:-s

LoLy 30 apr 2010 15:59:36

Re: Deea9 - inainte,cu optimism
 
Ciao Deea! Sper ca nu te-ai suparat pt gluma mea,:) dar stii si tu precis f.bine ca sub 1000 e daunator sanatatii.Oricum vad ca azi stai destul de bine cu cal (cappuccino singur are 400) :D
Bine faci daca mergi cu rolele.Eu sapt aceasta nu am facut nimic pt ca ma simteam ca o lamaie stoarsa :(,dar vom recupera ;)
P.S.Magda a reusit sa ne innebuneasca pe toate cu checul ei :)):)):))

oanamagdalena 30 apr 2010 16:52:25

Re: Deea9 - inainte,cu optimism
 
Citat:

Anterior postat de LoLy (Post 171515)
Ciao Deea! Sper ca nu te-ai suparat pt gluma mea,:) dar stii si tu precis f.bine ca sub 1000 e daunator sanatatii.Oricum vad ca azi stai destul de bine cu cal (cappuccino singur are 400) :D
Bine faci daca mergi cu rolele.Eu sapt aceasta nu am facut nimic pt ca ma simteam ca o lamaie stoarsa :(,dar vom recupera ;)
P.S.Magda a reusit sa ne innebuneasca pe toate cu checul ei :)):)):))

:)):)):)):)):))v-am prins!Toate vorbiti despre mult vestitul checulet!!!Nici nu credeam sa aiba asa succes!!!Ma bucur mult!
Deea,bravo tie ca mergi cu rolele..eu m-am puturosit de tot!Anul asta am fost doar de catevaori la patinoar in iarna ..iar cu rolele inca nu am iesit!!!:D:D:D:DRusine mie!!!:P

LoLy 02 mai 2010 08:10:29

Re: Deea9 - inainte,cu optimism
 
DUMINICA PLACUTA!

http://romania.pentru-toti.ro/albums...l_DSC00247.JPG

Sibel H 02 mai 2010 08:58:15

Re: Deea9 - inainte,cu optimism
 
....[*124*].....Buna dimineata!....sa ai o ,Duminica placuta....[*evantai*] ...alaturi de cei dragi....[*24*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:44:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO