forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Adina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-adina-9129.html)

Adina14 16 iun 2011 10:42:33

Re: Jurnal Adina
 
1 ataşament(e)
Slabutelor, va invit pe toate la o cana de ceai verde ;;) Cel de zmeura si tei mi s-a terminat azi :( O sa imi cumpar de capsuni acum; de-abea astept sa il savurez linistita dupa examene 8->
Ataşament 7717

andy 16 iun 2011 13:27:47

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 690606)
Slabutelor, va invit pe toate la o cana de ceai verde ;;) Cel de zmeura si tei mi s-a terminat azi :( O sa imi cumpar de capsuni acum; de-abea astept sa il savurez linistita dupa examene 8->
Ataşament 7717

Adina pui zahar in ceai sau indulcitor:-/,eu de obicei beau ceaiul simplu fara zahar si indulcitori,am incercat si ceaiul verde dar nu prea mi a placut. O sa incerc sa vad poate imi place aqm:D,eu c beau este ceai negru oribil la gust :))

andy 16 iun 2011 13:29:54

Re: Jurnal Adina
 
[QUOTE=grasuta88;690501]
Citat:

Anterior postat de andy (Post 690088)
Nui nimik incearca sa bei un pahar de apa calduta, k iti taie foamea:D

O sa incerc grasuta,poate mai bn un ceai decat apa calda nu:-/

grasuta88 16 iun 2011 13:58:32

Re: Jurnal Adina
 
[QUOTE=andy;690776]
Citat:

Anterior postat de grasuta88 (Post 690501)

O sa incerc grasuta,poate mai bn un ceai decat apa calda nu:-/

Dap un ceai de tei:D

Adina14 16 iun 2011 15:24:30

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de andy (Post 690774)


Adina pui zahar in ceai sau indulcitor:-/,eu de obicei beau ceaiul simplu fara zahar si indulcitori,am incercat si ceaiul verde dar nu prea mi a placut. O sa incerc sa vad poate imi place aqm:D,eu c beau este ceai negru oribil la gust :))

Nu pun nimic :) De cand eram mica bunicul meu m-a obisnuit sa nu il beau cu nimic, din cand in cand mai puneam miere si iesea super :x Dar nah, acum nu vreau sa pun nici indulcitor ( alte batai de cap si cu el ) asa ca prefer sa le fac mai concentrate.La ceaiul de zmeura am mai pus si cate 3 plicutele pentru o cana de 250 ml :)) :x
Mie imi place tare mult ceaiul verde ;;)

Adina14 16 iun 2011 16:29:01

Re: Jurnal Adina
 
Of, slabutelor imi vine sa ma bat pentru ce am facut eu in trecut!:( Vara trecuta am tinut o dieta cu salata verde.Mancam toata ziua doar salata verde fara ulei, sare sau otet!Asa, goala :-?? Cina mea de azi e cu salata verde si am facut o ditamai salata ca sa ma incadrez in nr de calorii dar al naiba daca o mai pot manca :-& Imi vine sa vars dupa fiecare inghititura.Am pus si mai putin ulei de masline si poate de asta..Stau aici cu ditamai bolu' sper sa il termin :-s :-<

lylye 16 iun 2011 16:50:36

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 690606)
Slabutelor, va invit pe toate la o cana de ceai verde ;;) Cel de zmeura si tei mi s-a terminat azi :( O sa imi cumpar de capsuni acum; de-abea astept sa il savurez linistita dupa examene 8->
Ataşament 7717

ceai verde :x yammmmy

andy 17 iun 2011 08:33:06

Re: Jurnal Adina
 
Neatza Adina,sa ai o zi placuta :P
Te :-* >:D<

Adina14 17 iun 2011 10:10:10

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de andy (Post 691580)
Neatza Adina,sa ai o zi placuta :P
Te :-* >:D<

Neata Andy >:D< Multumesc la fel :-* Pupici :-*:-* Sa ai o zi cat mai frumoasa si fara tentatii ;))

Adina14 17 iun 2011 19:20:57

Re: Jurnal Adina
 
3 ataşament(e)
[FONT="Palatino Linotype"][COLOR="Black"][SIZE="3"]Jurnalule, te rog cearta-ma!Of, nu pot sa cred ca am clacat.Am papat in seara asta vreo 80g dulceata de cirese, din aceea de care am facut acum cateva zile.Si sunt sigura ca are si mai multe calorii decat niste cirese normale, deci am dat de naiba!Pff..Ma simt ca naiba :(( Si eu care voiam sa am 55kg miercuri :-<
Fratele meu m-a rugat sa ii fac ceva dulce si i-am pregatit muffins cu cirese si cu ciocolata.Nu am gustat bineinteles, dar el a spus ca au iesit super bune ;;)
Ataşament 7724

Ataşament 7725

Ataşament 7726
Macar am facut pe cineva fericit daca pe mine nu am putut :(


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:37:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO