forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Adina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-adina-9129.html)

Adina14 24 mai 2011 16:38:14

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de grasuta88 (Post 667492)
Hey Adina iar mi-ai disparut:D Revino cu rezultate:-* eu una dau raportul minus 7 kg de cand navighez pe aici:)):)):)):))

Hey >:D< ;;)
Wow, bravo >:D< Felicitari ;;) Vad ca ai slabit tare mult 8->
Eu m'am apucat de Brazil Butt Lift un program pentru "popou" si coapse :)) Sper sa mi le subtieze pe ultimele fiindca deocamdata nu am niciun fix cu my butt :))

grasuta88 24 mai 2011 20:36:25

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 667957)
Hey >:D< ;;)
Wow, bravo >:D< Felicitari ;;) Vad ca ai slabit tare mult 8->
Eu m'am apucat de Brazil Butt Lift un program pentru "popou" si coapse :)) Sper sa mi le subtieze pe ultimele fiindca deocamdata nu am niciun fix cu my butt :))

Da stiu programul vreau si eu sa il practic, dar mai tarziu dupa ce termin programele lui Shaun T:D

grasuta88 25 mai 2011 21:58:43

Re: Jurnal Adina
 
Adinuto azi nu ai dat raportul, ce imi faci tu de nu mai intri si pe aici? Eu ce mai citesc?:-/:-*

Adina14 27 mai 2011 21:53:41

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de grasuta88 (Post 669290)
Adinuto azi nu ai dat raportul, ce imi faci tu de nu mai intri si pe aici? Eu ce mai citesc?:-/:-*

Imi cer scuze :"> Am fost ocupata cu scoala si nu prea am mai avut timp sa intru :"> Am 58 kg, fata de saptamana trecuta cand imi arata 59,2 ;;) ;)) Ce programe ale lui Shaun T faci?Sunt geniale :x Il ador pe tipu' ala 8->

Alexik 28 mai 2011 08:31:52

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 671173)
Imi cer scuze :"> Am fost ocupata cu scoala si nu prea am mai avut timp sa intru :"> Am 58 kg, fata de saptamana trecuta cand imi arata 59,2 ;;) ;)) Ce programe ale lui Shaun T faci?Sunt geniale :x Il ador pe tipu' ala 8->

Da m, abia astept sa-mi termin camera sa pot face HHA:x si cardio d la insanity:D
Felicitari din nou pt kgg;;)
Si eu am zis ca intru si mai scriu in jurnal da pauza..:)) acum sa treaca scoala :D

Adina14 28 mai 2011 20:42:12

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 671277)
Da m, abia astept sa-mi termin camera sa pot face HHA:x si cardio d la insanity:D
Felicitari din nou pt kgg;;)
Si eu am zis ca intru si mai scriu in jurnal da pauza..:)) acum sa treaca scoala :D

Da, asa sa faci ;;) Cardio Abs de la Insanity poti sa il faci doar de 3 ori pe saptamana, gen luni, miercuri si vineri :) ;)
Merci :"> Sa speram la mai multe 8->
Pai ia sa intrii :-w >:D<

Alexik 29 mai 2011 10:13:13

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 667957)
Hey >:D< ;;)
Wow, bravo >:D< Felicitari ;;) Vad ca ai slabit tare mult 8->
Eu m'am apucat de Brazil Butt Lift un program pentru "popou" si coapse :)) Sper sa mi le subtieze pe ultimele fiindca deocamdata nu am niciun fix cu my butt :))

Eu ma apuc sa fac ex pentru fund..c-am ramas fara:)) si ce aveam inainte:-s

Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 671666)
Da, asa sa faci ;;) Cardio Abs de la Insanity poti sa il faci doar de 3 ori pe saptamana, gen luni, miercuri si vineri :) ;)
Merci :"> Sa speram la mai multe 8->
Pai ia sa intrii :-w >:D<

Ok.:D cum termina camera ma pun pe astea.mi-e dor sa fac si acasa..
Intru intruu>:D<:-*:-*

Adina14 29 mai 2011 15:00:19

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 671919)
Eu ma apuc sa fac ex pentru fund..c-am ramas fara:)) si ce aveam inainte:-s



Ok.:D cum termina camera ma pun pe astea.mi-e dor sa fac si acasa..
Intru intruu>:D<:-*:-*

Iti spun eu ca e destul de enervant Brazil Butt Lift.Eu nu am rezistat nici 2 zile cu el.Ma enerveaza ca prea le fac repede.Adica dupa ce schimba miscarea, la vreo 4 secunde isi amintesc sa-ti spuna asta 8-| Nu stiu, nu mi-a placut deloc :| Lucreaza ce-i drept dar mai bine ma lipsesc decat sa-mi fac un car de nervi!Dar cine stie, poate o sa-ti placa ;) :-??

grasuta88 30 mai 2011 08:16:55

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 671173)
Imi cer scuze :"> Am fost ocupata cu scoala si nu prea am mai avut timp sa intru :"> Am 58 kg, fata de saptamana trecuta cand imi arata 59,2 ;;) ;)) Ce programe ale lui Shaun T faci?Sunt geniale :x Il ador pe tipu' ala 8->

OOOOOOOOO lume noua:)):)):)) bine ai revenit:-*:-*:-*:-*
Eu alternez hip hop abs cu rockin body, il ador pe Shaun T:x:x:x

Adina14 30 mai 2011 13:24:30

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de grasuta88 (Post 672579)
OOOOOOOOO lume noua:)):)):)) bine ai revenit:-*:-*:-*:-*
Eu alternez hip hop abs cu rockin body, il ador pe Shaun T:x:x:x

Merci :"> :-*
Da, e cel mai bun antrenor posibil :D ;;)
Astazi am inceput ziua cu musli si lapte :x Trebuie sa mai fac ceva sport in plus fiindca nu am programul prea lung la Insanity si nah..sa ajung macar la 1800-1900 de calorii consumate :-?


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:21:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO